iPhone проти Android. З’ясувалось, хто найбільше відволікає водіїв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водії не лише відповідають на повідомлення, а й фотографуються, знімають відео та активно користуються соцмережами за кермом.

Власники смартфонів чимало часу приділяють гаджетам навіть за кермом. При цьому користувачі iPhone удвічі більше роблять публікації, користується чатом та дивиться стрічку новин, аніж власники телефонів на Android.

Про це свідчить нове дослідження агентства The Zebra, яке надає відомості страховим компаніям.

Під час складення такої статистики було опитано понад дві тисячі американських водіїв. Як результату з’ясувалось, що 51% власників смартфонів iPhone пишуть текстові повідомлення за кермом. У користувачів Android ця позначка – 35%.

Крім повідомлень, 33% власників iPhone умудряються ще й фотографувати щось за кермом ( 23% у Android), 20% - створюють відео (10% серед користувачів Android), 17% - ведуть відеочати (8% серед користувачів Android), а 15% просто перевіряють Facebook ( серед користувачів Android цим грішить 9% американських водіїв).

На цьому захоплення кермувальників із смартфонами не завершуються. Так, 12% власників iPhone не нехтують і користуванням Instagram (3% серед користувачів Android), а 8% ще й зазвичай роблять публікації у цій соцмережі просто під час їзди. Серед користувачів Android цей показник складає 3%.

Найменшим злом тут виявився YouTube та потокові онлайн шоу. Відеохостингу за кермом приділяють увагу 10% користувачів iPhone і 6% - Android. Прямі трансляції переглядають відповідно 8% і 4% користувачів.

Варто зазначити, що у сучасній операційній системі iOS11 для смартфонів Apple існує функція “Не турбуйте при водінні”. Вона визначає, коли користувач керує автомобілем, і автоматично відключає сповіщення, а також надсилає автоматичну відповідь іншим, хто намагається встановити контакт. Втім, мало хто нею користується.

Порівняльна таблиця, яка наочно показує, якими смартфонами частіше користуються за кермом.

смартфони
Auto24

Раніше в Америці дізналися, чому все більше пішоходів гине на дорогах. Кількість аварій з пішоходами в нічний час майже подвоїлася.

Залиште свій коментар

Вибір редакції