Користувач Tesla довів недосконалість автопілота

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американець зняв на відео свою поїздку на Model 3 при увімкненому автопілоті.

У компанії Tesla вже не раз відзначали, що оснащують електрокари системою напівавтоматичного управління, а не повноцінним автопілотом. Але користувачі не втомлюються довірятися системі і ризикують життям і безпекою. Так і зробив Ерік Доген, коли довірився автопилоту у своїй Tesla Model 3 та відобразив їзду на відео.

На відео видно, як молодик, не тримаючись за кермо їде по шосе. Він показує, що автопілот увімкнено в автомобілі. Але машина, утримуючись у смузі руху, проїжджає на червоний сигнал світлофора через перехрестя. А хлопець, замість того, щоб натиснути на гальма, продовжує їхати на увімкненій системі, звинувачуючи машину в неуважності.

В мережі на сайті Reddit. активно обговорювали поведінку молодого американця. І варто зауважити, що це не перший раз, коли водії електрокарів повністю довірялися напівавтоматичній системі. Адже вона працює тільки для підстраховки водія, а не як повноцінний безпілотник і зовсім не розрізняє сигнали світлофора.

Нагадаємо, що нещодавно безпілотник Apple потрапив у ДТП. Пізніше з'ясувалося, що програмне забезпечення показало помилку.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції