Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, де на дорогах встановлено камери фотофіксації порушень

З 8 жовтня ведеться автоматичне визначення швидкості на дорогах країни.

В першу чергу камери TruCam роздали патрульним, які будуть перебувати в зонах підвищеної концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках трас. Про це повідомляє Патрульна поліція на своїй сторінці в Facebook.

З 8 жовтня патрульна поліція почне використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam В Україні з 8 жовтня 2018 року...

Опубліковано Патрульна поліція України Неділю, 7 жовтня 2018 р.

Офіційно камери TruCam можна використовувати тільки в зонах з встановленим попереджувальним знаком про ведення фотофіксації. Здебільшого вони розташовуються на основних магістралях країни. Крім того, при проведені зйомки патрульний автомобіль повинен працювати в режимі патрулювання і позначати себе проблисковими маячками синього кольору.

В патрульній поліції зазначають, що перший тиждень поліція буде використовувати TruCam в пілотному режимі, щоб учасники дорожнього руху звикли до можливих штрафів і стали поводитися уважніше.

Варто нагадати, що TruCam має спеціальний алгоритм роботи, який фіксує на фото основний автомобіль і його швидкість руху. При цьому виключається будь-яка можливість в дорожньому режимі скоригувати дані, що потрапили на камеру. А в Департаменті поліції будуть відслідковувати кількість зроблених кадрів та наданих знімків і відео.

Нагадаємо, що Кабмін схвалив розширення списку устаткування для автоматичної відеофіксації порушень. А це означає, що скоро запустять глобальну мережу спостереження за порушниками правил дорожнього руху.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції