У Німеччині Tesla будуть судити за обман з "автопілотом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американського виробника звинувачують у тому, що він вводить в оману покупців своєю рекламою.

У Німеччині Центр боротьби з недобросовісною конкуренцією подав до суду на Tesla за рекламу функцій допомоги водієві, як автопілот.

Відповідні документи били спрямовані 29 жовтня до обласного суду Мюнхена, пише Kfz-betrieb.

На думку експертів з правових питань, Tesla створює хибне враження, що електрокари американського виробника можуть фактично рухатися повністю автономно на дорогах Німеччини.

Водночас так званий автопілот Tesla – це тільки системи допомоги водієві, а повністю автономне кермування 4 або 5 рівня навіть не дозволено у Німеччині.

Зокрема, у центрі серед іншого розкритикували, твердження про те, що "автопілот" Tesla включає "автоматичне рульове управління, прискорення і гальмування", а виробник у вівторок, 29 жовтня, все ще розміщував таку рекламу на своєму веб-сайті.

"Поточні функції автопілота вимагають активного контролю з боку водія – автономна експлуатація транспортного засобу неможлива", - йдеться в документах, направлених до суду.

У центрі зазначають, що використання терміна "автопілот" у рекламній кампанії вводить в оману покупців і водіїв, які вважають, що на електрокарах Tesla можна їздити, не приділяючи уваги управлінню авто. Насправді ж, функції допомоги водієві Tesla вимагають, щоб він все ж тримався за кермо, навіть коли машина перебуває у так званому автономному режимі.

Раніше автопілот Tesla піддали жорсткій критиці і назвали "божевільним п'яним водієм". Авторитетне видання розкритикувало Tesla за тестування нових функцій на власниках електрокарів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції