У США вибухнули продажі бюджетної Tesla Model 3

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Продажі Model 3 побили рекорд серед усіх електричних моделей.

Компанія Tesla продовжує бити рекорди надпродаж Model 3. Виробник не лише виходить на давно намічений рівень, а й значно його перевищує і встановлює абсолютний рекорд продаж у США.

Так, лише за кілька місяців Tesla продала більше Model 3, ніж попередній рекордсмен Nissan Leaf за рік, пише Insideevs.

Якщо точніше, то за травень-червень продажі лише цієї моделі перевищили 6 тисяч на місяць, що уже дуже непогано. Але виявляється – це був лише "низький" старт.

Так, за липень 2018 року продажі Tesla Model 3 склали більше 14 тисяч одиниць. Далі – краще. За серпень позначка підскочила майже до 18 тисяч. Варто відзначити, що це і так приголомшливі показники у порівнянні із попередньою інформацією про кризу виробництва та продаж. Але це ще не все.

За вересень 2018 року продажі перевершили 20 тисяч електрокарів, що встановило новий рекорд у кількості продаж одної моделі на електриці. Так, за перший місяць осені продано понад 22 одиниць Tesla Model 3.

Попередній рекорд склали продажі Nissan Leaf у 2014 році – 30 тисяч за 12 місяців. Тобто нинішні рекорди Model 3 просто приголомшливі.

Раніше навіть згадувалось, що Tesla змушена розпочати виробництво автовозів. У Tesla почнуть виготовляти причепи до вантажівок для перевезення автомобілів, щоб швидше доставляти електрокари компанії до замовників.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції