Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українське відкликання Volkswagen Golf не стосується норм викидів

У сертифікатах відповідності були виявлені неточні дані, що може спричинити за собою скасування реєстрації 2 800 автомобілів.

Скандал з Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) з дизельними двигунами, які приїхали з Мексики, розгорівся через помилки в сертифікації автомобілів. Машини продавалися на ринку від вересня 2017 року до квітня 2018 року. Але фактично вони опинилися поза зоною правової реєстрації. За законом їхня експлуатація заборонена, повідомляє AUTO-Consulting.

Сам факт порушення було виявлено в МВС, і ГФС України. У прес-службі імпортерської компанії "Порше Україна", яка завезла автомобілі на наш ринок, визнають, що під час сертифікації та оформлення Volkswagen Golf Sportwagen були порушені процедури. При цьому вони підкреслюють, що ці помилки ніяк не пов'язані з нормами викидів.

Своєю чергою, в Головному сервісному центрі МВС відповіли, що в документах були виявлені помилки, які анулюють реєстрацію 2 800 автомобілів.

Повне скасування реєстрації станеться найближчим часом і автомобілями користуватися не можна, але стане доступна перереєстрація за виправленими документами.

Як стверджує AUTO-Consulting, власникам треба бути готовими до того, що в один день експлуатація їхніх автомобілів потрапить під заборону, незважаючи на наявність номерного знаку і документів на реєстрацію.

На допомогу зможе прийти тільки імпортер "Порше Україна", які наразі ведуть переговори з державними органами. Вони разом шукають рішення, яке буде максимально комфортним для клієнтів.

Варто відзначити, що в Америці на парковках компанії Volkswagen перебуває понад 294 000 автомобілів, що потрапили під відкличну компанію з порушенням норм вихлопів. Ці масштаби просто вражають. На думку експертів, ці автомобілі якраз і можуть потрапити на такі ринки, як Україна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції