В Одеському автопарку помітили раритетний лімузин Кучми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рідкісний автомобіль в кінці 90-х обслуговував міжнародні делегації і возив президента.

Ексклюзивний автомобіль був виявлений в гаражі обласного комунального підприємства "Автопідприємство по обслуговуванню обласної ради та обласної адміністрації" і зберігається там вже багато років. Лімузин був побудований на базі Volvo 960 Royal і в 90-хх роках возив Одесою і областью тодішнього президента України Леоніда Кучму.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Одеської Облради Анатолій Урбанський.

У гаражі обласного комунального підприємства «Автопідприємство по обслуговуванню обласної ради та обласної...

Опубліковано Анатолієм Урбанським Понеділок, 3 вересня 2018 р.

Він зазначає, що шестиметровий президентський Volvo Limousine 960 Royal 1996 року випуску зберігається в гаражі з 2002 року. У свій час він возив не тільки Кучму, але і міжнародні делегації. До того ж пробіг раритету становить всього 22 тисячі кілометрів. Востаннє лімузин використовувався для зустрічі делегації з Болгарії.

Лимузин Кучмы, Volvo
Facebook/Анатолій Урбанський

Під капотом Volvo 960 Royal розташовується трилітровий бензиновий мотор потужністю 204 к.с., він розганяється до сотні за 9.7 секунди, а витрата палива на 100 км утримується на позначці в 11 літрів. Схожий екземпляр існує ще тільки в Києві.

Volvo, лимузин Кучмы
Facebook/Анатолій Урбанський

Крім того, на балансі підприємства є ще кілька радянських автомобілів. Наприклад, 15 років тому тут зберігався популярний радянський представницький автомобіль VIP-класу "Чайка". А сьогодні самі старі машини в гаражі - два ЗІЛ-130 1988 року і один ЗІЛ-130 1989 року.

Volvo, лимузин Кучмы
Facebook/Анатолій Урбанський

Нагадаємо, що рестораторам Львова запропонували облаштувати ресторанчики, кав'ярні в старих трамваях Чехії. Для цього їм привезуть близько 30 старих трамваїв з Берліна.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції