Сашенька потребує допомоги небайдужих

Сашенька потребує допомоги небайдужих

Дитині потрібна посилена реабілітація, щоб отримати повноцінне майбутнє.

Сашенька Берчак народилася з вродженою вадою серця, тож одразу після народження крихітці була проведена операція, але вона виявилась неуспішною, у дитини утворився тромб, який перекрив доступ крові до її голівки і це призвело до відмирання кори головного мозку.

«Зараз діагноз дитини: гіпоксично-ішемічне пошкодження кори головного мозку, вторинна  мікроцефалія, затримка стато-моторного та психо-мовного розвитку. За ці роки було пройдено багато курсів медикаментозного лікування та реабілітаційних центрів України. Є позитивні результати: дитина тримає голову, повертається на животик та назад на спину, але це зовсім маленькі результати», - каже мама дівчинки.

Батьки покладають великі надії на реабілітаційний центр у Китаї, який займається надважкими випадками патологій розвитку у дітей і дає приголомшливі результати у їхньому відновлені. Дівчинку готові там прийняти, але вартість курсу непосильна для батьків. Вони стукають у різні двері, щоб їм допомогли з фінансуванням такої реабілітації, адже поки дитина не досягла трирічного віку є всі шанси на успішне відновлення. Здорові клітинки мозку зможуть «забрати» на себе функції, які мали виконувати пошкодження.

Але треба поспішати. У батьків є лише кілька місяців, щоб зібрати таку величезну для них суму, і вони благають небайдужих людей долучитись до збирання коштів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк     

Картка для переказу у гривні: 5168 7574 0066 4373

Картка для переказу у валюті 5168 7574 0066 4316

Берчак Наталія Вікторівна 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів