3-річний Єгорка потребує негайної допомоги

Дитину чекають на лікування в Туреччині

Гострий лімфобластний лейкоз три місяці тому діагностували у Єгорка, хоча з грудня у дитини підозрювали ларингіт, а аналізи не давали приводів непокоїтися.

"З активного малюка він почав перетворюватися в млявого, швидко втомлювався, з'явилися величезні лімфовузли в області шиї. У березні він знову захворів - піднялася висока температура, блювота. Здали аналіз крові, лікарі були шоковані, лейкоцити 264 при нормі 6-12, бластних клітин в крові 70%. Це все сталося за тиждень. Організм малюка просто вибухнув. Дитині ставало гірше просто на очах, але ми до останнього сподівалися, що це помилка лабораторії", - каже мама малюка.

Проте помилки не було і дитині терміново почали курс хіміотерапії, яку малюк переносив зовсім погано. Але вона дала свої позитивні результати, тож боротьбу потрібно продовжувати, щоб остаточно вбити хворобу.

"Для того, що б з'явився шанс увійти в стабільну ремісію, Єгору необхідно пройти високодозну хіміотерапію. Ми дуже переживаємо, що наш малюк, якщо залишитися в Україні, так і не увійде в повну ремісію, і тоді вже необхідно буде робити трансплантацію кісткового мозку. Тож прийняли рішення дотримується лікування, яке проводять на превеликий жаль тільки закордоном, так як в Україні відсутні необхідні витратні матеріали", - розповідає мама хлопчика.

Єгора на лікування погодилася взяти Турецька клініка. Після дослідження і консультацій там виставила рахунки на $ 27 тис.

"Ми молода сім'я і таких грошей у нас просто немає. Більш того за 3 місяці лікарні було витрачено всі наявні у нас кошти, практично всі необхідні дорогі препарати необхідні для лікування, ми купували самі. Саме тому сьогодні ми просимо допомоги у Вас. Ми просимо Вас не залишитись байдужими до нашої прохання. Дуже сподіваємося на Вашу допомогу", - каже мама хлопчика.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

ПриватБанк: 5168 7553 9135 6686

Слатіна Олена Володимирівна

Залиште свій коментар