Батьки Арінки Мовчанюк благають допомогти врятувати доньку

Дівчинку готові прийняти німецькі лікарі на експериментальне лікування.

Аріна Мовчанюк з Житомирщини потребує допомоги на лікування. Дівчинці рік і десять місяців, у неї рідкісне смертельне захворювання - хвороба Баттена. Ліків від цієї хвороби у світі поки не існує. Є лише експериментальне медикаментозне лікування, яке успішно випробовують у Німеччині та США. Для Аріни та її батьків це єдина надія. Але для дітей з України вона платне. Лише на курс лікування потрібно 60 тисяч євро.

Аріна жвава і непосидюча дівчинка. Зовні нічим не відрізняється від дітей свого віку. Важко повірити, що Аріна - приречена. У дівчинки діагностували хворобу Баттена - це рідкісне спадкове захворювання, яке вражає центральну нервову систему . Перші його прояви з'являються приблизно в 2 -3 рочки. Живуть такі дітки не більше десяти років і помирають у тяжких муках.

"Починаються епілептичні напади і вони частішають і дитина починає втрачати всі набуті навички – тобто перестає впізнавати маму, тата вона перестає гратися іграшками, це надзвичайно складне захворювання", - розповідають лікарі.

Чотири роки тому від хвороби Баттена помер старший син Мовчанюків. Донечка може повторити його долю. Адже ліків від цієї недуги не існує. Батько , за фахом лікар-фтизіатр, знайшов інформацію про експериментальні групи, де випробовують медпрепарат, який може стати рятівним. Потрапити у таку групу – єдиний шанс для дівчинки .

Участь у експериментальній групі для пацієнтів з країн, що не входять до Євросоюзу, платна , з'ясували батьки. Місячний курс - 60 тисяч євро. Квитки ж на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1.

У Арінки обмаль часу. Перші клінічні прояви смертельної хвороби - епілептичні напади можуть почати проявлятися вже за два місяці. І ось днями батьків обнадіяли. Надійшов лист з німецької клініки, що їхня донька може взяти участь в клінічних дослідженнях препарату від хвороби. Тож вони звертаються до всіх небайдужих допомогти їхній кровиночці не втратити свій єдиний шанс на життя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2196 0018 0404 (гривні)

4731 2171 0848 3072 (валюта)

Олег Мовчанюк

ВідеоДопоможіть врятувати маленьку Аріну Мовчанюк від смертельної хвороби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: