Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Арінки Мовчанюк благають допомогти врятувати доньку

Дівчинку готові прийняти німецькі лікарі на лікування.

Аріна Мовчанюк з Житомирщини потребує допомоги на лікування. У неї рідкісне смертельне захворювання - хвороба Баттена. Ліків від цієї хвороби у світі поки не існує. Є лише експериментальне медикаментозне лікування, яке успішно випробовують у Німеччині та США. Для Аріни та її батьків це єдина надія. Але для дітей з України воно платне. 

Аріна жвава і непосидлива дівчинка. Зовні нічим не відрізняється від дітей свого віку. Важко повірити, що Аріна - приречена. У дівчинки діагностували хворобу Баттена - це рідкісне спадкове захворювання, яке вражає центральну нервову систему . Перші його прояви з'являються приблизно в 2 -3 рочки. Живуть такі дітки не більше десяти років і помирають у тяжких муках.

"Починаються епілептичні напади, і вони частішають, і дитина починає втрачати всі набуті навички – тобто перестає впізнавати маму, тата, вона перестає гратися іграшками, це надзвичайно складне захворювання", - розповідають лікарі.

Кілька років тому від хвороби Баттена помер старший син Мовчанюків. Донечка може повторити його долю. Адже ліків від цієї недуги не існує. Батько, за фахом лікар-фтизіатр, знайшов інформацію про експериментальні групи, де випробовують медпрепарат, який може стати рятівним. Потрапити у таку групу – єдиний шанс для дівчинки.

Участь у експериментальній групі для пацієнтів з країн, що не входять до Євросоюзу, платна, з'ясували батьки. Лікування на рік коштує більше - 50 тисяч євро.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2196 0018 0404 (гривні)

Олег Мовчанюк

https://www.facebook.com/groups/2198670376816063/

Залиште свій коментар

Вибір редакції