Батьки Арінки Мовчанюк благають допомогти врятувати доньку

Дівчинку готові прийняти німецькі лікарі на експериментальне лікування.

Аріна Мовчанюк з Житомирщини потребує допомоги на лікування. Дівчинці рік і десять місяців, у неї рідкісне смертельне захворювання - хвороба Баттена. Ліків від цієї хвороби у світі поки не існує. Є лише експериментальне медикаментозне лікування, яке успішно випробовують у Німеччині та США. Для Аріни та її батьків це єдина надія. Але для дітей з України вона платне. Лише на курс лікування потрібно 60 тисяч євро.

Аріна жвава і непосидюча дівчинка. Зовні нічим не відрізняється від дітей свого віку. Важко повірити, що Аріна - приречена. У дівчинки діагностували хворобу Баттена - це рідкісне спадкове захворювання, яке вражає центральну нервову систему . Перші його прояви з'являються приблизно в 2 -3 рочки. Живуть такі дітки не більше десяти років і помирають у тяжких муках.

"Починаються епілептичні напади і вони частішають і дитина починає втрачати всі набуті навички – тобто перестає впізнавати маму, тата вона перестає гратися іграшками, це надзвичайно складне захворювання", - розповідають лікарі.

Чотири роки тому від хвороби Баттена помер старший син Мовчанюків. Донечка може повторити його долю. Адже ліків від цієї недуги не існує. Батько , за фахом лікар-фтизіатр, знайшов інформацію про експериментальні групи, де випробовують медпрепарат, який може стати рятівним. Потрапити у таку групу – єдиний шанс для дівчинки .

Участь у експериментальній групі для пацієнтів з країн, що не входять до Євросоюзу, платна , з'ясували батьки. Місячний курс - 60 тисяч євро. Квитки ж на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1.

У Арінки обмаль часу. Перші клінічні прояви смертельної хвороби - епілептичні напади можуть почати проявлятися вже за два місяці. І ось днями батьків обнадіяли. Надійшов лист з німецької клініки, що їхня донька може взяти участь в клінічних дослідженнях препарату від хвороби. Тож вони звертаються до всіх небайдужих допомогти їхній кровиночці не втратити свій єдиний шанс на життя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2196 0018 0404 (гривні)

4731 2171 0848 3072 (валюта)

Олег Мовчанюк

Допоможіть врятувати маленьку Аріну Мовчанюк від смертельної хвороби

Дівчинці рік і десять місяців, у неї - хвороба Баттена. Ліків від неї у світі поки не існує. Є лише експериментальне медикаментозне лікування, яке успішно випробовують у Німеччині та США. Для Аріни та її батьків це єдина надія. Вони готові випробувати навіть експериментальне лікування. Але для дітей з України воно платне. Тільки курс лікування коштує 60 тисяч євро.

ПриватБанк: 47 31 2171 0848 3072 (валютна) та 4731 2196 0018 0404 (гривнева) Олег Мовчанюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: