Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Арінки Мовчанюк благають допомогти врятувати доньку

Дівчинка проходить лікування в Італії

Вже двічі ТСН у своєму ефірі розповідала про Арінку Мовчанюк із Житомирщини, яка має дуже рідкісне генетичне захворювання - хворобу  Баттена, яка вражає центральну нервову систему. Перші його вияви з'являються приблизно в 2 -3 рочки. Живуть такі дітки не більше десяти років і помирають у тяжких муках. Ліків від цієї хвороби у світі поки не існує, але є  медикаментозне лікування, яке допомагає тримати хворобу під контролем і не давати розвиватись.  

Батьки Арінки добре знають цю хворобу, адже кілька років тому від неї помер старший син Мовчанюків. Донечка може повторити його долю, але батько дівчинки, за фахом лікар-фтизіатр, знайшов інформацію про тоді експериментальні групи, де випробовують медпрепарат, який може стати рятівним.

Відео Допоможіть врятувати маленьку Аріну Мовчанюк від смертельної хвороби

Дівчинка розпочала експериментальне лікування, на яке збирали кошти всі небайдужі. Згодом препарат зареєстрували як дієвий, і дитина продовжувала його отримувати в Києві завдяки гуманітарній допомозі виробника препарату, а коли препарат закінчився в столиці, батьки перевезли Арінку на подальше лікування до Італії.

«21 жовтня 2019 року нам виставили черговий рахунок, для продовження лікування терміном на шість місяців. Рахунок - 27000 євро. Для нас ця сума є непідйомною, і подальша доля моєї дитини невідома! Без проплати рахунку лікування буде перерване, а донька приречена на повільну та болісну смерть. Я змушений стукати у всі двері і сподіватись на допомогу», - каже батько дитини.

Відео Батьки Арини Мовчанюк, яка має рідкісну хворобу Баттена, намагаються зібрати 39 тисяч євро на лікування

Вона одна така на всю країну, яку ще можна вилікувати. В Арини Мовчанюк генетична рідкісна хвороба Баттена. Така недуга вражає центральну нервову систему й такі діти, зазвичай, не доживають до 10 років. Утім, Арина має шанс. Це - надзвичайно дороге пожиттєве лікування. В українському Мінохорони здоров'я грошей не знайшли, але дівчинку погодилися лікувати в Італії. Питання нині - тільки відшукати на це гроші.

Батьки Арини Мовчанюк, яка має рідкісну хворобу Баттена, намагаються зібрати 39 тисяч євро на лікування

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк
4731 2196 0018 0404
Мовчанюк Олег Миколайович
валютні картки ПриватБанку
долари 5168 7427 1994 5101
євро 5168 7427 1994 5226
рублі 5168 7573 6888 5812

https://www.facebook.com/groups/2198670376816063/

Залиште свій коментар

Вибір редакції