Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги потребують два братики Сашко і Олексійко

У Сашка і Олексійка одна недуга на двох

У двійняток Сашка і Олексійка Панасенків діагноз невтішний: ДЦП, спастична диплегія, ЗПМР, епісиндром.

Хлопчики народилися на день Святого Валентина 2009 року на 32 неділі вагітності з вагою менше 2 кг. У Сашка і Олексійка не відкрилися легені, внаслідок чого була гіпоксія головного мозку. Довгий час братики перебували в реанімації для новонароджених, потім - у відділенні для недоношених дітей.

Через півтора місяця дітей виписали додому в задовільному стані, а наступного вечора Саша перестав дихати. Та життя дитини вдалося зберегти, проте лікарі констатували, що хлопчик буде лежачим інвалідом. Та батьки з такими висновками миритися не захотіли і почали займатися з дітьми.

Сашко вже вміє сидіти, повзає, дотягується до іграшки, пережовує тверду їжу, розуміє, коли до нього звертаються. За ним тягнеться і Олексій, хоча він набагато слабший.

Хлопчики стоять на обліку в Українському реабілітаційному центрі в Києві, раз на півтора року проходять там реабілітацію. Також за допомогою небайдужим людям вдалося зібрати кошти на реабілітацію в клініці Козявкіна, після лікування там у дітей значно покращились результати. Тож лікування не можна припиняти.

Але, на жаль, коштів на продовження реабілітації сім'я самотужки назбирати не може, тож вони звертаються до небайдужих людей за допомогою.

Реквізити для допомоги:

номер карти Приватбанку - 4731 2171 1279 1866

Панасенко Тетяні Євгеніївні

https://vk.com/club47294001

Залиште свій коментар

Вибір редакції