Крихітна Софійка не зможе жити без вашої допомоги

Дитину потрібно негайно рятувати за кордоном

На другий день після свого народження Софійка пожовтіла, ретельні дослідження показали, що у дитини вроджена вада - атрезія жовчних проходів печінки. Коли дитині був місяць, її прооперували у Львові.

"Після операції Софійці стало краще, реабілітація була довгою, через чотири місяці після операції нас відпустили додому, приїжджали тільки на контролі. З малятком все було добре, ми почали вірити в диво. Та за кілька днів після чергового контролю у Софії піднялася температура 39.5, до лікарні дитина доїхала в передкоматозному стані. Взяли всі аналізи, виявилося, що це кишкова інфекція", - розповідає мама дівчинки.

Наразі стан Софійки лишається дуже важким, дитину зняли з кисню, але до остаточного одужання далеко. До того ж, тепер лікарі констатували, що врятувати дитину може лише термінова трансплантація печінки.

"Сума на операцію просто космічна, але без неї моїй дитині не вижити. В Софії дуже критична вага, 6 кг та 500 гр. Врятувати донечку погодилась бельгійська клініка. Ціна життя - 110 000 євро. Я звертаюся до Вас, допоможіть врятувати донечку! Софійка повинна пізнати цей світ, зробити перші кроки, сказати перше слово, я знаю що світ не без добрих людей. Молю про допомогу", - каже мама Софійки.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк - 5168755107271377

Тетяна Бойко

https://www.facebook.com/groups/1528247737255362/

Залиште свій коментар