Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оксана бореться з одразу двома видами раку і просить про допомогу

Оксана бореться з одразу двома видами раку і просить про допомогу

Молода жінка проходить дуже дороговартісне лікування.

Оксана Лавінська саме насолоджувалась материнством з маленькою Алісою, коли дізналась, що має вже 4 стадію високоагресивного раку шлунка з метастазами. Та за пів року під час чергового обстеження новий шок – лікарі побачили ще рак грудей.

«Оксана вирішила, що буде боротись і йти до кінця заради своєї донечки, яку вона любить понад усе в своєму житті. Лікарі були змушені коригувати протокол хіміотерапії і складати його так, аби він підходив до двох  видів раку одночасно», - розповідають друзі Оксани.

Зусилля лікарів і Оксани були не марними, уже після 7 курсів хіміотерапії ріст пухлини і розповсюдження метастазів зупинили. «Всі лікарі кажуть, що єдиним шансом на одужання для Оксани є ефективне, але дороговартісне лікування новітньою імунотерапією у поєднанні з підтримувальною хіміотерапією. У зв'язку з цим Оксана звертається з проханням про допомогу до всіх небайдужих і тих, хто усвідомлює всю складність ситуації, в яку вона потрапила. Один курс лікування коштує 130 000 грн. Всього Оксані потрібно пройти хоча б 8 таких курсів», - додають друзі Оксани і просять доєднатись до збирання коштів.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приват: 

5168 7573 4318 7185

Лавінська Оксана

https://www.facebook.com/lavinskaya

Залиште свій коментар

Вибір редакції