Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посиленої реабілітації потребує Андрійко

Батьки просять допомогти у зборі коштів на лікування.

Андрійко Самсонов народився передчасно, адже у мами під час вагітності виявили багатоводдя і дитину довелося рятувати за допомогою кесаревого розтину. Малюк народився з гіпоглекемією і гіпоксією. До того ж в 10 днів захворів бактеріальним менінгітом.

"Лікування продовжували, але результати були мізерні. Дитина вчасно не сіла, не поповзла, не пішла. В рік був поставлений діагноз ДЦП, спастична диплегія. Вже пройшов кілька курсів реабілітації. Помітні результати. Лікарі дають хороші прогнози на одужання, говорять що перспективнй. М'язовий тонус знизився, дитина стала активнішою, робить спроби сідати, зменшився перехрест ніг пыд час ходіння за руки, але ні ходити, ні стояти сам не може", - розповідає мама хлопчика.

Лікарі клініки рекомендують кожні три місяці проходити реабілітацію, адже Андрійко зовсім маленький і має шанси на повне одужання за умови правильного лікування.

"Гаяти часу не можна. Але це майже неможливо наразі, адже наші кошти і кошти наших близьких та родичів вичерпані. Я дуже прошу всіх, хто має хоч якусь можливість, допоможіть, будь ласка!" - просить мама Андрійка.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 5168 7555 2756 3981 Самсонова Євгенія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції