Розгон мітингу опозиції у Москві: сотні затриманих

Дата публікації
Перегляди
1294
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У Москві опозиція спробувала провести мітинги на захист права на збори, під час яких співробітники правоохоронних органів затримали лідерів опозиції та організаторів акції.

Співробітники правоохоронних органів затримали і відвезли з Тріумфальної площі в центрі Москви близько 70 учасників акції опозиції "Стратегія-31".

Російські опозиційні сили виступили на захист 31-ї статті Конституції РФ, в якій йдеться про право проводити збори, мітинги і демонстрації. Але мітинги у Москві та Санкт-Петербурзі не були санкціоновані владою, тому міліція розігнала мітингувальників, причому доволі жорстко.

У Москві на Тріумфальній площі були заарештовані близько 70 учасників акції "Стратегії 31", серед яких і організатори "Маршу незгодних": представник руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов, співголова руху "Солідарність" Борис Нємцов та його активісти Роман Доброхотов та Ілля Яшин.

У Санкт-Петербурзі були затримані 90 опозиціонерів. Акції на підтримку 31-ї статті Конституції пройшли також в Єкатеринбурзі, Томську, Краснодарі.

До маршів "незгодних" в Москві цього разу також приєдналися російські гей-активісти.

У Києві також були затримані організатори акції солідарності з російськими опозиційними силами, яку влаштували біля посольства Росії в Україні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1294
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація