Під час акції протесту в Петербурзі міліція затримала 90 опозиціонерів

Міліція затримала 90 учасників акції протесту в рамках "Стратегії 31" в Санкт-Петербурзі. Подібні акції пройшли в Єкатеринбурзі, Томську, Краснодарі.

Співробітники правоохоронних органів Петербурга затримали близько 90 учасників двох акцій "Стратегії 31", які пройшли у північній столиці Росії.

Участь в акції близько Гостинного двору взяли 120 осіб, 79 з яких були затримані. На Палацовій площі на акцію вийшли 80 осіб, 11 з яких на чолі з лідером петербурзького Об'єднаного громадянського фронту Ольга Курносова були затримані.

На даний час всі затримані доставлені у відділення міліції, складаються протоколи про правопорушення.

Акції на підтримку 31-ї статті Конституції пройшли також в Єкатеринбурзі, Томську, Краснодарі. У цих містах вони були санкціонованими, але нечисленними - від 20 до 100 осіб. Порушень громадського порядку не зафіксовано.

Як повідомлялося, під час акцій "Стратегії 31" в Москві було затримано близько 70 людей. Серед затриманих організатори "Маршу незгодних": представник руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов, співголова руху "Солідарність" Борис Нємцов та його активісти Роман Доброхотов та Ілля Яшин.

Опозиційні сили в Росії регулярно 31-го числа намагаються провести на Тріумфальній площі мітинг на захист 31-ї статті Конституції РФ, в якій йдеться про право проводити збори, мітинги і демонстрації. Однак вони завжди отримували відмову влади на проведення мітингу.

До маршів "незгодних" цього разу також приєдналися російські гей-активісти.

Напередодні в інтерв'ю російський прем'єр Володимир Путін фактично схвалив дії міліції, яка силою розганяє ці несанкціоновані акції. "Вони хочуть щось сказати. Критикувати владу. Ось у Лондоні визначили місце. Де не можна, б'ють дубиною по голові. Не можна? Прийшов? Отримай, тебе отоварити. І ніхто не обурюється!", - заявив прем'єр.

Читайте також:

Євродепутати критикують російську владу за жорстокість до опозиціонерів

На акції опозиції в Москві знову пролилася кров: 70 затриманих

У Москві затримали лідерів опозиції

Опозиція та геї вийдуть на "Акцію-31", попри слова Путіна про дубину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: