Посольство РФ в Києві оточили колючим дротом

Біля російського посольства в Києві провели акцію солідарності з росіянами, які вийшли на мітинг за захист свободи зібрань. Коли активісти розгорнули колючий дріт, їх затримала міліція.

Акція під посольством Росії
bilozerska.livejournal.com
Посольство РФ намагалися оточити колючим дротом
У Києві за порушення порядку проведення мітингу міліція затримала двох його організаторів, які проводили акцію солідарності з російськими опозиційними силами біля посольства Росії в Україні.

Акцію організувала Коаліція учасників помаранчевої революції (КУПР).

Як розповіли в центрі громадських зв'язків ГУ МВС України в Києві, КУПР заздалегідь подав заявку в Київську міськадміністрацію на проведення цієї акції.

Акція проходила з 14:00 до 14:40 біля будівлі посольства РФ в Україні. Учасники акції принесли металеву сітку з білою тканиною.

Щоб алегорично продемонструвати обмеження свободи мирних зібрань в Росії і що розгортаються, слідом за ними, в Україні, організатори розтягнули біля посольства сітчастий паркан, на якому закріпили на місці ж намальовані гасла "За нашу і вашу свободу!" і "Свободу не спинити".

Також учасники принесли з собою моток колючого дроту, але як тільки двоє з них почали розгортати його біля металевого паркану, що оточує посольство, міліція схопила їх.

Мітингувальники не відреагували на зауваження правоохоронців, тому два організатори акції були затримані і доставлені до Солом'янського райуправління міліції.

Там на них було складено адміністративний протокол за статтею 185 п. 1 Адміністративного кодексу України - порушення порядку організації проведення мітингу. Санкція цієї статті передбачає попередження або штраф.

Після цього затримані були доставлені до суду, де було винесено відповідне рішення з адмінпротоколу.

Як відомо, опозиційні сили в Росії регулярно 31-го числа намагаються провести мітинги на захист 31-ї статті Конституції РФ, в якій йдеться про право проводити збори, мітинги і демонстрації. Однак вони завжди отримували відмову влади на проведення мітингу.

Акції на підтримку 31-ї статті Конституції пройшли 31 серпня в Єкатеринбурзі, Томську, Краснодарі. У цих містах вони були санкціонованими, але нечисленними - від 20 до 100 осіб. Порушень громадського порядку не зафіксовано.

Під час акцій "Стратегії 31" в Москві було затримано близько 70 людей. Серед затриманих організатори "Маршу незгодних": представник руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов, співголова руху "Солідарність" Борис Нємцов та його активісти Роман Доброхотов та Ілля Яшин. У Санкт-Петербурзі затримано 90 учасників акції з 200.

Читайте також:

Під час акції протесту в Петербурзі міліція затримала 90 опозиціонерів

Євродепутати критикують російську владу за жорстокість до опозиціонерів

На акції опозиції в Москві знову пролилася кров: 70 затриманих

У Москві затримали лідерів опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: