18-річний син Джолі та Пітта вперше прокоментував стосунки з батьком

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
18-річний син Джолі та Пітта вперше прокоментував стосунки з батьком

Фото: Associated Press

Названий син Меддокс розповів, чи збирається батько Бред Пітт навідати його в університеті.

Поки 18-річний син Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Меддокс навчається в університеті, закордонні журналісти не дають спокою дитині та ставлять запитання з приводу його сімейного життя з зірковими батьками.

Днями репортери видання In Touch відвідали навчальний заклад та спитали, які у Меддокса стосунки з його батьком Бредом Піттом.

Окрім цього вони запитали у 18-річного хлопця, чи приїде Пітт навідати його в студентське містечко, на що Меддокс сумно знизав плечима і сказав: "Я не знаю".

Також журналісти поставили запитання, чи припинилося у нього спілкування зі своїм батьком після розлучення зіркових батьків, на що Меддокс відповів: "Що буде, то буде".

Варто відзначити, що вже давно ходять чутки про те, що Меддокс та його батько Бред Пітт, не ладнають між собою. Як відзначають інсайдери, саме після конфлікту сина з Піттом, що стався на борту приватного літака 2016 року, Джолі подала на розлучення з чоловіком. До того ж інсайдери зауважують, що Меддокс ніколи не вважав себе сином Пітта, оскільки Джолі його усиновила ще задовго до того, як вона познайомилася з актором.

Нагадаємо, нещодавно у Мережі з'явилася інформація про те, що Анджеліна Джолі зважилася на сьому дитину. Зірка хоче знову стати матір'ю.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація