Анна Трінчер та Jerry Heil після скандалу випустили спільну пісню

Анна Трінчер та Jerry Heil після скандалу випустили спільну пісню

Робота артисток отримала назву "Плакса".

Співачки Jerry Heil та Анна Трінчер, яка вилила колезі за шиворот склянку води, неочікувано після скандалу випустили дуетну роботу.

Композиція отримала назву "Плакса". Ще до офіційного релізу трек набрав обертів та "завірусився" у соцмережі TikTok. В основі пісні "Плакса" — історія двох вигаданих закоханих на ім’я Таня і Даня. Ця фіктивно-справжня парочка має певні проблеми у стосунках: Таня і Даня очевидно кохають одне одного, але спілкуються різними мовами кохання. Через це між ними накопичуються непорозуміння, що завжди заважають коханню.

"Пісня про знайому кожному ситуацію. Він задарює її подарунками, ціна яких для неї нічого не означає, тому що вона мріє побачити підтвердження їхнього кохання штампом з РАЦсу. Вона, своєю чергою, готова загодувати його борщами до відвалу, не розуміючи, що для нього з коханою і мівіна — страва богів! І поки вона не усвідомить, чи дійсно хоче догоджати суспільним уявленням про стосунки, за сльозами плакса не бачитиме, що щастя вже тут", - прокоментувала трек Jerry Heil.

Це — перша спільна робота Jerry Heil та Анни Трінчер. Її прем'єрі передував справжній скандал, причиною якого стало випадкове "злиття" переписки. Анна Трінчер знялась у відвертій фотосесії та надіслала Jerry Heil знімки у приватному листуванні. Готуючись до релізу та весь час перебуваючи на зніманнях одного з талант-шоу Jerry "запрацювалась" і випадково виставила у сторіс в Instagram скриншот із цими фото. Трінчер такого явно не очікувала — і між дівчатами виникла сварка. Але Jerry та Аня врешті-решт помирилися та відновили дружні стосунки. Примиренню активно посприяла Наталія Могилевська, яка разом із ними приймала участь у зніманнях талант-шоу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація