Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ченнінг Татум і Дженна Д'юенн нарешті домовилися про опіку над донькою

Дівчинка проводитиме однакову кількість часу з обома батьками.

Колишнє зіркове подружжя Дженна Д'юенн та Ченнінг Татум, які офіційно розлучилися наприкінці січня цього року, тривалий час не могли поділити між собою опіку над спільною донькою.

Врешті, ексзакоханим вдалося регулювати це питання. Як повідомляє видання DailyMail, 6-річна Еверлі однакову кількість часу проводитиме з обома батьками. Дженна і Ченнінг домовилися, що дівчинка житиме з мамою від понеділка до середи, а з батьком – від середи до п'ятниці.

На вихідні дитина залишатиметься з батьками почергово. Цікаво, що експодружжя також домовилося й за те, скільки днів відпустки проводитиме з донькою – а саме кожному відвели по 10 днів.

Тихо-мирно колишні закохані вирішили й питання зі святкуванням дня народження Еверлі – це відбуватиметься або по півдня, або все ж таки експара домовиться дні народження дитини проводити разом.

Разом з тим і Татум і Д'юенн домовилися не постити у соцмережах спільні світлини з донькою без згоди одне одного, а також задля реклами.

Дженна Д'юенн
instagram.com/jennadewan
Дженна Д'юенн з донькою

Зауважимо, що про розлучення Ченнінг Татум і Дженна Д'юенн заявили на початку квітня 2018-го року. Офіційно ж пара розлучилася у січні цього року. Шлюборозлучний процес тривав так довго, оскільки експодружжя не могло врегулювати питання щодо опіки над спільною 6-річною донькою Еверлі.

Тепер же колишнє подружжя дійшло згоди у цьому питанні. Окрім того кожен вже встиг влаштувати особисте життя. Так, Татум вже декілька років зустрічається зі співачкою Джессі Джей. А Дженна Д'юенн невдовзі народить дитину своєму обранцю Стіву Казі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції