Донька отця Олександра прийшла на кастинг четвертого сезону "Голос. Діти"

Дитина переможця "Голосу країни-7" продемонструвала свої вокальні здібності.

У Києві тривають відкриті кастинги нових сезонів вокальних проектів телеканалу "1+1" "Голос країни" та "Голос. Діти".

Цієї суботи спробувати свої сили прийшла донька переможця "Голосу країни-7" отця Олександра Анна Клименко. Підопічний Тіни Кароль зізнався, що їхню сім'ю вже впізнають на вулицях, а також розповів, як дівчинка впоралася з хвилюванням:

"Анюта повністю успадкувала мій характер: донька така ж цілеспрямована і вперта, як я. На кастинг вона їхала з серйозною метою пройти далі, але зізналася мені, що, якщо цього року не вийде, спробує свої сили наступного. Аня, звичайно, трохи хвилювалася, але її підтримувала наша велика сім'я і навіть люди, які прийшли на кастинг та впізнали її. Я підтримую доньку в її прагненнях. До того ж, знаю по собі, що це велика честь бути частиною такого масштабного проекту", - поділився Олександр Клименко.

Донька переможця "Голосу країни-7"
прес-служба каналу "1+1"
Донька отця Олександра Анна з мамою

Донька переможця "Голосу країни-7" Клименка_1
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що вже більше півтори тисячі талановитих дорослих вокалістів і двох тисяч дітей з різних куточків України виступили перед творчою групою проектів, щоб втілити свою мрію - потрапити на головну вокальну сцену країни.

Донька переможця "Голосу країни-7" Клименка_3
прес-служба каналу "1+1"
Донька отця Олександра Анна

Нагадаємо, нещодавно продюсери вокальних проектів повідомили про можливі зміни в тренерському складі "Голосу країни" і "Голос. Діти", що стало головною інтригою нових сезонів і однією з найбільш обговорюваних новин проекту серед користувачів Мережі.

Донька переможця "Голосу країни-7" Клименка_4
прес-служба каналу "1+1"

Хто стане тренерами найбільш масштабного вокального проекту країни, а також чи пройде донька отця Олександра на "Сліпі прослуховування" телеглядачі дізнаються вже скоро.

Найближчі відкриті кастинги відбудуться в Києві 15-16 липня за адресою ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон №12. Реєстрація учасників з 10:00 до 17:00. Заповнити анкету можна на сайті.

Залиште свій коментар