Дружина Андрія Джеджули заборонила йому бачитися з донькою

Дружина Андрія Джеджули заборонила йому бачитися з донькою

Фото: instagram.com/djedjula

Шоумен заявив, що боротиметься за свої права.

Ведучий Андрій Джеджула, дружина якого раніше показала, як він її побив, тримає фанів у курсі їхнього конфлікту.

Так, шоумен повідомив, що його екскохана Юлія Леус сьогодні приїхала і забрала свої речі та речі їхньої спільної доньки, чотиримісячної Аделіни. За словами Джеджули, він спокійно поставився, що дружина пішла. Та водночас Андрій повідомив, що Леус заборонила йому бачити дитину.

"На моє запитання: "Коли я можу побачити дитину?". Відповідь: "Через суд". У цій країні час вже щось почати робити з законами, за якими у одного з батьків авторитарні права на дитину за рівних можливостей і навичках з виховання і догляду за нею! І природно, можливість вкладати у вуха з дитинства дитині свою версію того, що відбувається і свою "неупереджену" історію! Хто взагалі вирішує таке, що хтось із люблячих батьків важливіший?! Як можна відвезти дитину в невідомому напрямку і не повідомляти адресу?!" – написав Джеджула.

Нагадаємо, стосунки між подружжям погіршилися ще до народження доньки. У грудні минулого року між Андрієм Джеджулою та його дружиною Юлею розгорівся конфлікт. Жінка на останніх місяцях вагітності потрапила до лікарні з загорозою викидня і звинуватила у цьому чоловіка.

Пізніше у своєму Instagram Юлія розповіла, що Андрій підіймав на неї руку та морально знущався. Згодом модель повідомила, що хоче розлучення, оскільки не бачить спільного майбутнього з ним.

Повʼязані теми:

Наступна публікація