Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексчоловік Лоліти потрапив до лікарні з численними травмами обличчя – ЗМІ

Ексчоловік Лоліти потрапив до лікарні з численними травмами обличчя – ЗМІ

Що сталося з колишнім коханим артистки, невідомо.

Ексчоловік співачки Лоліти, тренер зі сквошу Дмитро Іванов опинився у лікарні.

Колишній коханий зірки, з яким вона розлучилася наприкінці квітня, потрапив до медичного закладу з численними травмами, в тому числі голови.

Що саме сталося з Івановим наразі невідомо. Інсайдер поділився, що у цієї пригоди є дві версії: "За однією з них він потрапив в ДТП на дорозі, за іншою - став учасником бійки", - сказало джерело, пише StarHit.

Лоліта_2
facebook.com/LolitaMilyavskaya
Лоліта з ексчоловіком Дмитром Івановим

Лікарі тим часом вирішують, що з Івановим робити – можливо, йому знадобиться допомога щелепно-лицьового або пластичного хірургів.

Нагадаємо, що Дмитро Іванов був п'ятим чоловіком співачки Лоліти Мілявської. Подружжя прожило у шлюбі  9 років. Про те, що Мілявська та Іванов не разом стало відомо на початку липня 2019 року.

Як повідомляють у ЗМІ, чоловік протягом тривалого часу крутив роман з косметологинею з Білорусі. Невдовзі новину про зради коханого прокоментувала і сама Лоліта.

Втім, Дмитро Іванов заявив, що не зраджував співачку та назвав інші причини розлучення з виконавицею. Так, екскоханий зірки заявив, що у них з співачкою були проблеми, які вони намагалися обговорити, однак "не чули одне одного" і "не змогли зберегти почуття". На розлучення пара чекала майже 10 місяців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції