Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексдружина Володимира Остапчука вперше заговорила про зради чоловіка

Ексдружина Володимира Остапчука вперше заговорила про зради чоловіка

Олена Войченко також розповіла про непросте життя з зіркою.

Ексдружина відомого українського ведучого Володимира Остапчука Олена Войченко, яка раніше тільки натякала на причини розлучення з чоловіком, наразі вперше порушила мовчання і розсекретила справжню причину розставання.

За словами жінки, шлюб із Володимиром, єдиним чоловіком, якого вона кохала, вже досить давно не був ідеальним. Переломним моментом у стосунках пари став конкурс "Євробачення-2017", ведучим якого він тоді став. Саме тоді він відчув неабияку самовпевненість у собі і почав зраджувати.

Володимир Остапчук_3
instagram.com/vova_ostapchuk

"Це величезний стрибок в популярності, причому в міжнародній популярності. Коли увага з усіх боків, і не тільки від жінок, а й від чоловіків. Нарешті я такий класний, всі побачили. Ага, жінки, ні, ця вже не потрібна, і ця вже не потрібна. Нова, стара - жодна не потрібна. Мені ніхто не потрібен, тому що я крутий", - поділилася Олена в програмі "Зірковий шлях".

Саме в цей період Остапчук заявив дружині, що йде до іншої жінки.

"Він тоді сказав мені: "Я хочу змінити своє життя кардинально, піти до іншої людини. Але потім минуло буквально два тижні і йому перехотілося, тому що вже цього теж не хочеться. І це не хочу, і це не хочу. А тут і Мухаммед пише, то, може, я Мухаммеда хочу? Ну, тобто, ось в такому форматі. І в якийсь момент, напевно, все-таки зрозумів, що хоче родину. І на цьому етапі я сказала: "Ок, таке може бути, я вважаю, що людина може помилятися, припускатися помилок", - зізналася жінка.

Войченко тоді пробачила чоловікові зраду та навіть згодом народила йому сина Евана з надією, що це скріпить їхні стосунки. Однак, як виявилося, помилялася. 

Володимир Остапчук з дітьми
instagram.com/vova_ostapchuk
Володимир Остапчук з дітьми

"Йому хотілося свята у всіх його проявах. І в реалізації себе, демонстрації себе без обтяження якимись обов'язками або рамками. Навіть на відпочинку з місячною дитиною він міг розвернутися і піти. Коли я якось сказала про те, що, може, варто приділити увагу і допомогти мені, людина не розуміла цього ніколи. І не розуміє зараз. А що таке? Я хочу погуляти, хочу насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я не нагулявся. Так, мені подобаються різні жінки. Хочу різних жінок. А що в цьому такого?", - зі сльозами на очах розповіла ексдружина Володимира.

За словами Олени, в той період вона дізналася і про інші неодноразові зради чоловіка. Вона помітила в телефоні чоловіка результати його спілкування з іншими жінками, що її неабияк шокувало.

Олена Войченко
instagram.com/olenavoychenko
Олена Войченко

Войченко також заявила, що наразі у її ексчоловіка з'явилася постійна фаворитка.

Зауважимо, що не в змозі терпіти постійні зради чоловіка у серпні минулого року Олена попросила Володимира піти, а вже у жовтні сам Володимир подав на розлучення, заявивши, що настав час йти по новому.

Олена також повідомила, що на сьогодні ій живеться не досить легко, оскільки Володимир допомагає не регулярно. Вона вимушена працювати перекладачем, щоб утримувати сім'ю.

"Володимир не готовий допомагати з нянею ні за яких обставин. Я намагаюся працювати і максимально заробляти. Поки мені це вдається, тримаюся на певному рівні. Намагаюся якось балансувати", - розповіла Войченко.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Остапчук повідомив про початок шлюборозлучного процесу, опублікувавши фото з Подільського суду міста Києва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції