Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експомічниця Ембер Герд звинуватила зірку у психологічному насильстві

Експомічниця Ембер Герд звинуватила зірку у психологічному насильстві

Кейт Джеймс працювала з акторкою впродовж трьох років.

Ексасистентка голлівудської акторки Ембер Герд Кейт Джеймс, яка працювала на неї від 2013 по 2015 роки, розповіла про жорстоке поводження щодо себе з боку зірки.

Як повідомляє видання The Blast, юридичні групи Джонні Деппа і Ембер Герд збирають заяви і показання свідків від тих, хто входив у коло спілкування пари під час їхнього бурхливого шлюбу. 

Так, у розпорядження суду потрапила заява колишньої помічниці акторки, в якій вона описала час роботи з нею як кошмар і звинуватила її у психологічному насильстві. За словами Джеймс зірка "Аквамена" досить часто поводилася неадекватно стосовно свого персоналу. Вона стверджує, що піддавалася жорстоким образам з боку Герд.

"Вона впадала в неконтрольовану лють, тоді ніхто не міг сперечатися з нею. Коли я намагалася все пояснити, вона просто не чула мене через свою злість. Я пам'ятаю один випадок, коли вона пропустила рейс на Різдво 2012 року. Тоді Ембер годинами кричала і обзивала мене, як ніби це я влаштувала снігопад і зірвала її політ", - зауважила Кейт.

Цікаво, що жінка, яка мовчала п'ять років, розповіла про це тільки зараз через те, що завжди добре ставилася до Деппа і вважає, що Герд вирішила його обмовити.

Ембер Герд та Джонні Депп
Associated Press

"Ембер вже зустрічалася з Джонні, коли я почала працювати на неї. Спочатку вона не розповідала мені, хто такий Джонні, і говорила про нього досить зневажливо. Вона якось сказала, що "зустрічається з одним старим". Тільки потім вона розповіла, що це був Джонні Депп, і незабаром я зустріла його. Моє перше враження про нього було те, яким він був тихим, спокійним і досить сором'язливим. Він був дуже приємним і ввічливим при зустрічі зі мною", - йдеться у заяві Кейт.

Наразі заява Кейт Джемс  може стати досить вагомим звинуваченням для Ембер, яка позиціонує себе як жертву фізичного насильства з боку Деппа.

Нагадаємо, познайомившись під час знімань кінострічки "Ромовий щоденник" знаменитостям Джонні Деппу та Ембер Герд пророчили міцні стосунки. У лютому 2015 року зіркова пара зіграла весілля, а через 15 місяців Герд подала на розлучення і звинуватила чоловіка у домашньому насильстві. Акторка неодноразово показувала фото після побиття та заявляла про насилля з боку чоловіка. Однак сам Депп досі заперечує цю інформацію та стверджує, що Ембер ніколи не бив. Навіть найкращі друзі Герд неочікувано стали на бік Джонні Деппа у справі про побиття. А нещодавно актор зумів відстояти свої права й отримав першу перемогу у справі проти ексдружини на 50 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції