Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вибач, що не вдарила тебе як слід": Ембер Герд зізналася, що била Джонні Деппа

У Мережу злили розмову між експодружжям.

Голлівудська акторка Ембер Герд, яка вже протягом чотирьох років не може мирно розійтися з екс-чоловіком Джонні Деппом, зараз зізналася, що піднімала на нього руку.

Так, у виданні Daily Mail була опублікована запис розмови колишнього подружжя датована 2015 роком, в якому актриса зізнається, що била Деппа і закидала його каструлями і сковорідками.

В опублікованому записі розмову починає Депп, який обговорює їх проблеми в стосунках, але незабаром розмова стає більш серйозним і емоційним.

"Я не буду битися з тобою. Ти, чорт забирай, вдарив мене минулої ночі. Я поїхав вчора, тільки щоб не допустити ще більшого насильства. Дорога, я вже говорив тобі про це, що до смерті боюся, що коли-небудь це закінчиться злочином. я люблю тебе і хочу, щоб ти стала хорощей дружиною, а я - чоловіком ", - зауважив актор.

Джонні Депп та Ембер Герд_2
Associated Press

Цікаво, що таку заяву Деппа Ембер спокійно сприйняла і лише підкреслила, що вдарила його не сильно.

"Я вдарила тебе ... Не знаю, яким був рух моєї руки, але ти ж в порядку ... Вибач, що не вдарила тебе по обличчю як слід. Милий, тебе не побила, що не вигадуй. Якщо я кидаюся каструлями і сковорідками , це ще нічого не означає. Ти така дитина. подорослішавши нарешті, Джонні. Боже, я іноді так злюся, що втрачаю розум ", - зазначила Герд, зізнавшись, що почала бійку першою.

Депп, своєю чергою, кілька разів повторив, що кохає її і не хоче, щоб все призвело до сумних наслідків.

"Якщо ситуація вийде з-під контролю, нам потрібно буде розлучитися - на годину, на десяту годину, на день. Щоб ми не повбивали один одного або ще чого гірше", - заявив зірка.

Так, судячи з запису Джонні Депп виявився правим, щодо звинувачень у побитті дружини.

Нагадаємо, Ембер Герд і Джонні Депп офіційно розлучилися в січні 2017 року проживши в шлюбі 15 місяців. Тоді актриса подала на розлучення, звинувативши чоловіка в домашньому насильстві. Пізніше Депп, який не визнавав своєї провини, звинуватив дружину в наклепі і зажадав від неї 50 мільйонів доларів. Однак все ж вирішив піти їй назустріч і погодився з її вимогою надати суду дані про своє лікування від алкогольної та наркотичної залежності. Саме з нею актриса пов'язувала неадекватна поведінка і насильство з боку екс-чоловіка. Втім, цього їй виявилося мало. Через кілька тижнів Ембер попросила суд змусити Джонні Деппа пройти психіатричну експертизу, щоб поставити під сумнів його поточний психічний стан. Суди тривають досі, а актори збирають все нові і нові докази провини один одного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції