Ембер Герд звинуватила Деппа у підкупі свідків домашнього насильства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка заявила, що ексчоловік здійснював мільйонні платежі за мовчання.

Судова тяганина зіркового експодружжя Ембер Герд та Джонні Деппа досі триває. Не так давно актор погодився на умови ексдружини надати суду дані про лікування своїх залежностей, як у процесі з'явився новий виток.

За повідомленням видання The Blast, наразі зірка "Аквамена" звинуватила свого ексчоловіка у тому, що він здійснював платежі свідкам його жорстокої поведінки за мовчання.

Зазначається, що Герд подала до суд на фірму The Mandel Group, яка від 1999 до 2016 року керувала бізнесом Деппа. Акторка запросила у компанії записи, зокрема "платежі від імені пана Деппа за приховування актів насильства, виплати свідкам, які спостерігали за насильством пана Деппа і / або допомогли приховати його".

Ембер Герд та Джонні Депп
Associated Press

У заяві акторки також стверджується, що "особливе значення має те, що The Mandel Group було відомо, що Депп жорстоко образив її і що він чинив тиск на своїх співробітників, щоб вони зробили хибні публічні заяви, які заперечують цей факт".

Адвокат Герд додав, що The Mandel Group виплатила мільйони доларів співробітникам актора, багато з яких є свідками в позові Деппа проти Герд.

Ембер Герд та Джонні Депп
Associated Press

Нове судове засідання призначене на початок лютого наступного року.

Нагадаємо, познайомившись під час знімань кінострічки "Ромовий щоденник" знаменитостям Джонні Деппу та Ембер Герд пророчили міцні стосунки. У лютому 2015 року зіркова пара зіграла весілля, а через 15 місяців Герд подала на розлучення і звинуватила чоловіка у домашньому насильстві. Акторка неодноразово показувала фото після побиття та заявляла про насилля з боку чоловіка. Однак сам Депп досі заперечує цю інформацію та стверджує, що Ембер ніколи не бив та звинувачує її у наклепі. Навіть найкращі друзі Герд неочікувано стали на бік Джонні Деппа у справі про побиття. А нещодавно актор зумів відстояти свої права й отримав першу перемогу у справі проти ексдружини на 50 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції