Блейк Лайвлі знялася в рекламі сумок Chanel

Блейк Лайвлі знялася в рекламі сумок Chanel

Блейк Лайвлі

Молода актриса Блейк Лайвлі стала "обличчям" сумок Chanel Mademoiselle. Карл Лагерфельд зізнався, що Блейк стала його музою.

Чутки про те, що Блейк Лайвлі стала новим обличчям Chanel, ходили вже давно. Але представники модного дому мовчали. І ось настав "момент істини": офіційно підтверджено, що Блейк дійсно буде рекламувати продукцію Chanel. Якщо конкретніше, молода актриса стала "обличчям" сумок Chanel Mademoiselle.

Рекламну кампанію вже відзнято (кажуть, зйомки проходили в грудні - поки Блейк позувала, модники всього світу обговорювали чутку про її нову роботу в Chanel), постери в усьому світі з'являться у квітні. Карл Лагерфельд вже зізнався, що задоволений співпрацею з Лайвлі:

"Вона - справжній втілення приклад "американської мрії", і я думаю вона стане чудовою актрисою. Вона сповнена життя. З нею було легко працювати, всі відразу ж в неї закохалися".

Та, схоже, Блейк і правда ідеальна - природна, знаменита, чудова господиня, та ще й муза персонажів на кшталт Анни Вінтур, Крістіана Лубутена, а тепер ще й Карла Лагерфельда. Браво, аж ніяк не всі молоді зірки можуть похвалитися подібним успіхом.

Читайте також: 

Бейонсе рекламує фарбу для волосся 

Сексуальна Зої Солдана знялась для Esquire 

Спокуслива Джері Холлівел рекламує свої купальники 

Повʼязані теми:

Наступна публікація