Філіпу Кіркорову знову заборонили в'їзд до України

Філіпу Кіркорову знову заборонили в'їзд до України

Фото: instagram.com/fkirkorov

СБУ оголосила відповідне рішення.

Російському співаку Філіпу Кіркорову двері знов закриті. Виконавцю заборонили в'їзд до України на три роки, йдеться у сюжеті "ТСН".

В червні служба безпеки України повідомила, що внесла Кіркорова у список осіб, які несуть загрозу нашій національній безпеці, і тому йому заборонено в'їжджати до України.

Але за п'ять днів прізвище Кіркорова з цього списку зникло. В СБУ тоді повідомили, що потребують додаткового часу для опрацювання цього питання. І от, нині стало відомо, що співакові таки зась до України. Заборона набула чинності ще 7 червня.

Новини світу: Кіркорову знову заборонили в'їзд до України

Новини світу: Кіркорову знову заборонили в'їзд до України

Зазначимо, що коли Кіркорова внесли до "чорного списку" Мінкульту він з реакцією не забарився. Артист записав відеозвернення, де емоційно прокоментував подію. Виконавець зазначив, що має сказати чиновникам дякую за те, що "допомагають йому ставати ще популярнішим". Філіп зазначив, що продовжуватиме любити Україну, але не як державу, а як країну. А наприкінці артист виконав пісню "Рідна мати моя" та показав, як співає її з Ані Лорак.

Зазначимо, що причиною включення Філіпа Кіркорова до списку СБУ став виступ артиста в окупованому Криму. А також неодноразові висловлювання на підтримку режиму Путіна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація