Горбачов відсвяткував 80-річчя із Шерон Стоун та Мілою Йовович

Михайло Горбачов відсвяткував 80-й ювілей із зірками, інженерами, винахідниками. Серез відомих особистостей були Шерон Стоун та Мел Сі.

У Лондоні в Альберт-Холі пройшла перша церемонія вручення премії Михайла Горбачова. Захід було приурочено до 80-річного ювілею першого і останнього президента СРСР. На гала-вечорі зібралися переважно зірки світової величини, а також інженери, винахідники, одним словом, люди, яким тим чи іншим чином вдалося змінити світ.

"Навіть у свої 80 років Михайло Горбачов тримається молодцем. Він непробивний", - написав у своєму блозі один з почесних гостей вечора, екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер.

Церемонія вручення премії була організована в кращих традиціях світського заходу. Червона доріжка, дами у вечірніх сукнях, джентльмени в класичних костюмах і метеликах. Велика частина запрошених - зірки кіно і музики.

Червоною доріжкою дефілювали Шерон Стоун, Голді Хоун, Міла Йовович, Кетрін Дженкінс, Мел Сі, Холлі Валленс і багато інших. Сам ювіляр прибув у супроводі своєї дочки Ірини Вірганської.

Лауреатом премії Михайла Горбачова стали творець Всесвітньої мережі (WWW) Тім Бернерс-Лі та засновник телеканалу CNN Тед Тернер. Також нагороду вручено кенійського інженеру Евансу Вадонго. Він винайшов лампочки, що працюють на сонячних батареях, які покликані замінити в Кенії гасові лампади.

Після церемонії вручення премії відбувся благодійний концерт, на якому виступили в числі інших Ширлі Бейсі, Браян Феррі, Андрій Макаревич і Хор Турецького. Доходи від заходу, сума яких оцінюється в 5 мільйонів фунтів стерлінгів, будуть розподілені між фондом Михайла Горбачова і фондом Macmillan Cancer Support, який займається допомогою хворим на ракові захворювання.

Читайте також:

Горбачов заявив, що не вимагав від Литви грошей в обмін на незалежність

Розсекречені документи: за незалежність Литви Горбачов вимагав "відступні"

Горбачов виступив за поховання тіла Леніна

Горбачов відсвяткував 80-річчя із Шерон Стоун та Мілою Йовович

Горбачов відсвяткував 80-річчя із Шерон Стоун та Мілою Йовович

Повʼязані теми:

Наступна публікація