Горбачов виступив за поховання тіла Леніна

Михайло Горбачов підтримає поховання тіла Леніна, але побоюється, що це може розколоти країну.

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов вважає, що тіло Володимира Леніна треба поховати, але не зараз, а пізніше.

"Я за те, щоб поховати, поховати", - сказав Горбачов у понеділок, 21 лютого,

У той же час він відзначив, що необхідно бути обережними у виборі моменту. Поховання тіла Леніна зараз, на думку Горбачова, може розколоти країну. "У принципі, я за ... але, наприклад зараз, я не виступив би за це", - зазначив екс-президент СРСР.

Володимир Ленін помер 21 січня 1924 року. Дискусія про поховання його тіла, що знаходиться в мавзолеї на Червоній площі, розгорається в російському суспільстві практично кожен рік напередодні пам'ятних дат, пов'язаних з вождем революції.

У цьому році сайт Єдиної Росії опублікував заяву депутата Держдуми РФ Володимира Мединського про необхідність прибрати з мавзолею на Красній площі і поховати тіло Володимира Леніна. За його словами, вождь світового пролетаріату "є гранично спірною політичною фігурою і наявність його як центральної фігури в некрополі в серці нашої країни - крайня безглуздість".

21 січня в Управлінні справами президента РФ заявили, що в найближчій перспективі виносити тіло Леніна з Мавзолею і переносити поховання біля Кремлівської стіни не будуть.

За даними соціологів, в даний час більшість росіян (61%) вважають, що тіло Леніна необхідно поховати на цвинтарі, причому 44% з них вважають знаходження його тіла в мавзолеї протиприродним і неправильним.

Читайте також:

Тіло Леніна намагалися продати в Інтернеті за 5 мільйонів

Кремль ще не вирішив, що робити з останками Леніна

У центрі Москви пройшла акція "Ленін жив! Ленін буде жити!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: