Корольова висловила бажання виступити на "Євробаченні" в Україні

Корольова висловила бажання виступити на "Євробаченні" в Україні

Дата публікації
Перегляди
4838
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Корольова висловила бажання виступити на "Євробаченні" в Україні

Фото: instagram.com/natellanatella

За її словами, зірці заважає втілити це прагнення вік.

Співачка Наталія Корольова, яка змінила імідж після секс-скандалу, підтримала Джамалу та привітала Україну з перемогою у "Євробаченні".

Артистка розмістила на власній сторінці у мікроблозі фрагмент кліпу із піснею "1944", у поясненні до якого висловила свою позицію.

До слова, зірка виступила режисером та монтажером цієї роботи та навіть завдяки відео потрапила на навчання в США.

"О, "Євробачення"! Цей відеоролик на пісню Джамали я зняла в лютому і відправила в Нью-Йоркську кіноакадемію як свою творчу роботу режисера, оператора і монтажера в одній особі! Як несподівано для всієї Європи перемогла складна не зовсім форматна пісня Джамали, також несподівано для мене самої мене запросили пройти навчання в цьому престижному виші! Друзі, я хочу сказати всім нам, у мистецтва немає кордонів, немає ворожнечі і не може бути агресивного протистояння. Цього року "Євробачення" подарувало світові багато сильних виконавців і пісень. У мене в фаворитах були Вірменія, Австралія, Австрія, Грузія, Україна і, звичайно, Росія.  Дуже гідний номер представив Сергій Лазарєв на чолі з Філіпом Кіркоровим, але переможців не судять!" - підкреслила Корольова.

Неочікувано Наталія зауважила, що дуже б хотіла приїхати на наступний конкурс в Україну. Однак, за словами артистки, її стримує від цього вік.

"Вітаємо Росію з перемогою в голосуванні телеглядачів і Джамалу з перемогою в найзначущішому музичному конкурсі! P. S. Ех, була б я років на десять молодшою, як я була б щаслива виступити на конкурсі "Євробачення" в Україні, щоб, будучи корінною українкою, представляти Росію для відродження тисячолітньої дружби і любові між нашими братніми народами" - заявила співачка.

Нагадаємо, перемога Джамали збісила офіс Лаврова: "На наступному конкурсі треба співати про Асада".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4838
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація