Марія Яремчук випустила автобіографічний танцювальний трек

Марія Яремчук випустила автобіографічний танцювальний трек

Фото: vk.com/mary_yaremchuk_official_group

Виконавиця представила композицію "До нестями".

Українська співачка Марія Яремчук, яка нещодавно у спідньому знялася у кліпі популярного виконавця, випустила новий трек.

Зірка представила на розсуд шанувальників автобіографічну танцювальну композицію "До нестями".

Над піснею працювала незмінна творча команда. Автором слів та музики став композитор Михайло Клименко, саунд-продюсером виступив фронтмен гурту The Maneken Євген Філатов, який також створив аранжування для пісні Марії "Ти в мені є".

Нова композиція відображає особисті переживання Яремчук у пошуках "справжнього".

"До нестями" - це сторінка з біографії. Це синергія з моїм другом композитором Михайлом Клименком, який супертонко вловлює вібрації моєї душі і знає мої маленькі життєві драми. Одна з них - це мій крик свободи. Свободи від шаблонів і очікувань, і пошук справжнього в собі. А як відомо, коли ти полюбив себе такого як є - маєш шанс щоб тебе полюбив хтось іще. І така справжня любов, вона кружляє до нестями", - поділилася думками Яремчук.

У творчих планах співачки – знімання кліпу на новий трек. Відео стане третьою спільною роботою Марії з відомим режисером Аланом Бадоєвим. 

Нагадаємо, попередній кліп Яремчук і Бадоєва на пісню "Ти в мені є" користується величезною популярністю, ставши однією з найуспішніших українських відеоновинок 2017-го року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація