На Світлану Лободу подали до Європейського суду

На Світлану Лободу подали до Європейського суду

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Світлану Лободу подали до Європейського суду

instagram.com/lobodaofficial

Зі співачки вимагають стягнути кілька десятків тисяч євро за заподіяння шкоди діловій репутації та фінансові втрати.

Популярна співачка Світлана Лобода, яка днями стала жертвою шахраїв, знову потрапила у неприємну ситуацію.

Організатори європейського туру артистки звернулися до німецького суду федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, міста Дюссельдорф, з вимогою стягнути з артистки кілька десятків тисяч євро за заподіяння шкоди діловій репутації та фінансові втрати, повідомляє Starhit.ru.

За версією позивача Світлана та її директорка Нателла Крапівіна постійно порушували таймінг, змушуючи організаторів переплачувати за оренду залів та автомобілів.

instagram.com/lobodaofficial

"За розкладом, наприклад, Лобода повинна була виїхати з готелю на майданчик об 11 годині, а в реальності виходила тільки близько 14-ї. Концерти були затримані на годину і більше, а коли ми говорили про глядачів, які очікують на виступ, чули тільки байдуже: "Нічого, почекають". Зрозуміло, ми віддавали додаткові гроші підрядникам. Збиток склав десятки тисяч євро. Не кажучи вже про образи і спроби зіпсувати наш імідж. Оскільки мирно врегулювати конфлікт не вийшло, адекватної реакції не було ні від юристів, ні від менеджменту, ми ухвалили рішення звернутися до суду, щоб стягнути збитки", - йдеться у коментарі позивача.

Після концертів в Європі компанія вирішила відмовитися від роботи з артисткою та внесла Лободу і її представників в "чорний список".

Нагадаємо, нещодавно тизер до нового кліпу Світлани Лободи звинуватили у плагіаті.

Наступна публікація