Оля Полякова похизувалася 16-річною донькою у короткій сукенці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оля Полякова похизувалася 16-річною донькою у короткій сукенці

instagram.com/mashapolyakova

Під постом артистка залишила філософські роздуми.

Українська співачка Оля Полякова, 16-річна донька якої днями шокувала Мережу недитячими піснями, продовжує відстоювати позицію своєї дитини.

На сторінці в Instagram виконавиця розмістила світлину старшої доньки Марії, на якій дівчина зображена у легкій короткій сукенці. Під постом Полякова поміркувала про те, що "все, що рухає тобою по життю, це доказ батькам, або одному з батьків, що ти чогось вартий".

instagram.com/polyakovamusic

"З одного боку це двигун власного прогресу, з іншого це поселяє в тобі почуття тривоги, що супроводжує тебе весь час, агресію, самобичування, апатію ... А потрібно було, всього навсього, отримати крапельку підтримки і любові, від найрідніших… Не позбавляйте своїх дітей того, що може перешкодити, поселити в їхніх душах зяючу рану, яку вони повинні будуть заглушати все своє життя", - закликала зіркова мама.

Зазначимо, що не так давно Маша Полякова виступила зі своїм рок-гуртом. Під час виступу 16-річна Маша виконала пісню з лайливими словами. Це викликало неабияке обурення серед фоловерів.

Своєю чергою, Оля Полякова відповіла на хейт щодо лайливої пісні її 16-річної доньки. Артистка зазначила, що завжди підтримуватиме Машу.

Наступна публікація