Руслана згадала свою перемогу на "Євробаченні 2004"

Зірка стала членом журі нацвідбору на конкурс.

Переможниця "Євробачення 2004" Руслана Лижичко, яка стала зірковим суддею відбору на "Євробачення 2016", поділилася спогадами про участь у конкурсі та побажала успіхів учасникам відбору.

Також співачка акцентувала увагу на особливому значенні конкурсу в сьогоднішній ситуації в Україні.

"Щоразу, коли згадується "Євробачення", на мене находить купа емоцій та спогадів, а також бажання поділитися досвідом, який ми пережили. Мене дуже часто запрошували на свої національні відбори майже всі європейські країни, а деякі і по кілька разів. Я виступала у різних ролях. У Бельгії я була у складі журі. Нарешті я вперше маю можливість зробити це в Україні", – поділилася Руслана.

Також артистка звернулася до всіх учасників відбору і порадила їм не орієнтуватися на прийняті стандарти у шоу-бізнесі.

"Мені дуже хочеться, щоби ви, перш за все, сконцентрувалися на своїй власній оригінальності і максимально довірилися своїм відчуттям. Не треба думати типовими категоріями і орієнтуватися на стандарти прийняті у шоу-бізнесі, схеми чи радіоформат. Не треба акцентуватися на тому, що сподобається європейцям, а що ні. Намагайтеся максимально віддати те, заради чого ви в музиці і заради чого йдете на цей батл. Я дуже хочу, щоби всі були однією командою, щоби було якомога менше кулуарних суперечок та закулісних скандалів", - сказала Руслана.

Зірка додала, що у будь-який момент готова підтримати учасників і поділитися власним досвідом.

Руслана також закликала всіх українців активно підтримувати учасників:

"Мені би дуже хотілося, щоби активізувалися всі глядачі, адже сьогодні участь України у "Євробаченні" – це більше, ніж просто участь у пісенному конкурсі. Це майданчик, який необхідно використати, щоби пояснити, хто ми є насправді, що таке справжня Україна і яку вона несе енергетику. Одним таким виступом ми можемо перекрити низку негативних нападів на Україну у світлі інформаційної війни. Одним правильним кроком можна показати, яка Україна насправді. І музика – це ідеальний інструмент, щоби викликати симпатії і нести той позитив, який наша країна сповідує. Зараз ми маємо шанс показати Європі справжню Україну. Я би дуже хотіла, щоби ви були активні в голосуванні і допомогли нам, членам журі, зробити правильний вибір", - сказала співачка.

Нагадаємо, що півфінали національного відбору на "Євробачення 2016" відбудуться 6 та 13 лютого, а фінал – 21 лютого.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: