Григор'єва звинуватила Мела Гібсона у замаху на вбивство

Дата публікації
Перегляди
2004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Григор'єва звинуватила Мела Гібсона у замаху на вбивство

Оксана Григор'єва та Мел Гібсон / Фото: GossipGirls.com

Росіянка Оксана Григор'єва розповіла, як Мел Гібсон спрямовував на неї зброю і хотів убити.

Громадянка Росії Оксана Григор'єва, колишня пасія знаменитого голлівудського актора і режисера Мела Гібсона, заявила, що він хотів її вбити.

Григор'єва розповіла в інтерв'ю, що у Гібсона часто траплялися напади ревнощів.

Зі слів росіянки, актор говорив їй про самогубство і навіть спрямовував на неї зброю. "Я не тримаю на нього зла. Насправді, заради благополуччя доньки Люсії, я йому бажаю всього доброго. Він повинен мати мужність, щоб відповідати за те, що зробив", - сказала Григор'єва.

Тим часом зірка фільмів "Хоробре серце" і "Смертельна зброя" ніяк не прокоментував слова колишньої коханої.

Зі свого боку, адвокати Гібсона звинуватили росіянку в тому, що вона не дозволяє йому бачитися з їх дочкою, яка народилася в жовтні 2009 року.

Нагадаємо, що пара бере участь у розглядах в лос-анджелеському суді з червня. Оксана Григор'єва звинувачує Мела Гібсона в домашньому насильстві і просить суддю захистити їх спільну доньку Люсію і саму співачку від агресії колишнього коханого. Суддя виписав ордер, що забороняє акторові наближатися до своєї дочки. Адвокати голлівудської зірки намагаються оскаржити це рішення і звинувачують Григор'єву у вимаганні.

Крім того, актор вирішив звернутися по допомогу до фахівця після того, як Оксана Григор'єва оприлюднила аудіозаписи, на яких він їй погрожує. На плівках Гібсон висловлює Григор'євій закиди матеріального плану, а також робить шовіністичні заяви на адресу негрів і латиноамериканців.

Розшифровані аудіозаписи серйозно позначилися на кар'єрі Гібсона. Після оприлюднення цього запису Мелу Гібсону відмовили у фінансуванні всі найбільші американські студії. ЗМІ заговорили про початок кінця кар'єри для знаменитого діяча кіно.

Читайте також:

Григор'єва обнародувала переписку із Гібсоном

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Мел Гібсон вимагав від Григор'євої орального сексу


Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація