Ксенія Собчак звільнила помічницю за балачки

Дата публікації
Перегляди
2714
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Скандалістка Ксенія Собчак залишилась без помічниці. Вона звільнила її через те, що дівчина розповідала про її особисті стосунки.

Світська левиця Ксенія Собчак звільнила помічницю Олену, яка пропрацювала з нею більше року. Світська левиця звинуватила асистентку у поширенні особистої інформації.

28-річна Ксенія Собчак, що вважається одним з найбільш незговірливих роботодавців, в черговий раз залишилася без особистого помічника. Білявій скандалістці здалося, що її асистентка не вміє тримати язик за зубами і занадто багато розповідає оточуючим про приватне життя Ксюші. Особливо зараз, коли телеведуча нарешті знайшла спокій разом з Євгеном Папунаішвілі і трепетно оберігає кожну хвилину поруч з коханим.

"Ксюша порахувала, що саме Олена поділилася зі знайомими подробицями відпочинку Ксенії і Євгена в Італії, - розповіли знайомі Собчак. - Ксенію це вивело з себе, і тепер вона шукає собі нову помічницю".

Історії, пов'язані із взаємовідносинами запальної Ксенії Анатоліївни з її співробітниками, вже стали притчами. Скільком стилістам, водіям і візажиста довелося після спілкування з Собчак пити валер'янку.

"Я по кілька разів переробляла Ксенії макіяж, - розповідає гример, що працювала з Ксюшею на танцювальному шоу. - Вона може влаштувати скандал через стрілки неправильні".

Читайте також:

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2714
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація