Ксенія Собчак звільнила помічницю за балачки

Скандалістка Ксенія Собчак залишилась без помічниці. Вона звільнила її через те, що дівчина розповідала про її особисті стосунки.

Світська левиця Ксенія Собчак звільнила помічницю Олену, яка пропрацювала з нею більше року. Світська левиця звинуватила асистентку у поширенні особистої інформації.

28-річна Ксенія Собчак, що вважається одним з найбільш незговірливих роботодавців, в черговий раз залишилася без особистого помічника. Білявій скандалістці здалося, що її асистентка не вміє тримати язик за зубами і занадто багато розповідає оточуючим про приватне життя Ксюші. Особливо зараз, коли телеведуча нарешті знайшла спокій разом з Євгеном Папунаішвілі і трепетно оберігає кожну хвилину поруч з коханим.

"Ксюша порахувала, що саме Олена поділилася зі знайомими подробицями відпочинку Ксенії і Євгена в Італії, - розповіли знайомі Собчак. - Ксенію це вивело з себе, і тепер вона шукає собі нову помічницю".

Історії, пов'язані із взаємовідносинами запальної Ксенії Анатоліївни з її співробітниками, вже стали притчами. Скільком стилістам, водіям і візажиста довелося після спілкування з Собчак пити валер'янку.

"Я по кілька разів переробляла Ксенії макіяж, - розповідає гример, що працювала з Ксюшею на танцювальному шоу. - Вона може влаштувати скандал через стрілки неправильні".

Читайте також:

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Повʼязані теми:

Наступна публікація