Помічник Сергія Звєрєва обікрав його на 1,5 мільйона

Сергій Звєрєв став жертвою махінацій свого помічника, який обікрав його на 1,5 мільйона рублів.

Знаменитий стиліст Сергій Звєрєв написав заяву в Тверське відділення ДУВС Москви на свого адміністратора: 46-річний стиліст звинувачує свого помічника у фінансових махінаціях і вимагає відшкодувати збиток, який оцінює в 1,5 мільйона рублів.

З 24-річним Артемом Власенком Звєрєв познайомився два роки тому. Він найняв його на роботу за рекомендацією спільних знайомих, які не один десяток років "варяться" в шоу бізнесі. На першій зустрічі молодий чоловік повідомив, що останні кілька років пропрацював із Земфірою. Навряд чи в світських колах можна отримати кращі рекомендації, адже на роботі у скандально відомої співачки ні один адміністратор не затримувався довше трьох-чотирьох місяців.

Перші півроку Звєрєв був задоволений новим співробітником - концерти, незважаючи на кризу, йшли один за одним, засумніватися в порядності Власенка у епатажного стиліста не було жодного приводу. Фінансові справи йшли в гору, але в середині зими кількість концертів різко скоротилася. Відкрити очі на правду Сергію допомогли телефонні дзвінки від колег, які повідомили йому про махінації Власенка.

"Артем брав передоплату за концерт в розмірі від 5 до 15 тисяч доларів, а про те, що шоу взагалі повинно відбутися, начальнику навіть не доповідав, - розповіли в команді Звєрєва. - Одного разу він присвоїв собі весь гонорар за підписаний рекламний контракт з відомим брендом одягу".

"Я дізнався про те, що діється, від спільних знайомих, які буквально відкрили мені очі, - говорить Сергій Звєрєв. - Я підозрював, що щось пішло не так, але "голих" фактів у мене на руках не було. Потім з'ясувалося, що я, виявляється, мав дати в десятки разів більше концертів, ніж дав насправді. Більш того, я за них і гонорар "отримав". Говорити, наскільки це неприємна ситуація, мабуть, не має сенсу - я тільки хочу, щоб мені повернули ці гроші".

Читайте також:

Сергій Звєрєв усиновить дитину з дитбудинку

Сергій Звєрєв обмацав груди Лени Леніної

Сергій Звєрєв усиновив хлопчика

Повʼязані теми:

Наступна публікація