Сергій Звєрєв обмацав груди Лени Леніної

"Король гламуру" Сергій Звєрєв спробував на дотик груди світської левиці Лени Леніної. Він обмацав її бюст прямо на людях.

Стиліст Сергій Звєрєв - тонкий знавець жіночої натури: у жіночих зачісках, макіяжі і вбраннях він розбирається краще за всіх. Але одна область, схоже, досі залишалася для "зірки в шоці" недостатньо вивченою - це жіночі груди.

Усвідомивши це, стиліст вирішив терміново надолужити згаяне і зайнятися самоосвітою. В якості наочного посібника на одній з тусовок Сергію попалася під руку письменниця і світська левиця Лена Леніна. Побачивши її бюст, який випирав із декольте, Звєрєв, недовго думаючи, підійшов до неї і схопився за груди. Стиліст зосереджено похитував груди в своїх долонях. Леніна в його обіймах тільки червоніла і хіхікала.

Мабуть, просто обмацати груди письменниці крізь тканину сукні здалося Сергію недостатньо. Тому далі він запустив свої руки прямо дамі в ліфчик. Дама одразу зомліла, мабуть, їй сподобалося. Чого не скажеш про Звєрєва - співаючий перукар залишився абсолютно незворушний і інспектував принади Леніної з чисто науковим інтересом. 

Читайте також:

Сергій Звєрєв усиновив хлопчика

Сергій Звєрєв: "Україні не вистачає сексу"

Звєрєв найняв двійника, щоб замінив його в сексуальних втіхах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: