Сергій Звєрєв усиновить дитину з дитбудинку

Кажуть, Сергій Звєрєв зібрався усиновити ще одну дитину. Епатажний шоумен вже відвідав кілька дитячих будинків.

Епатажний артист Сергій Звєрєв нещодавно відвідав дитячий будинок в Сергієвому Посаді, в якому подружився з одною із сиріт. Сергій привіз багато незвичайних солодощів, серед яких книжка з шоколаду і 10-кілограмова плитка білого шоколаду, на якій можна малювати фарбами з фруктових соків.

"Ми відразу зрозуміли, що епатаж Звєрєва - образ, - повідомила психолог дитячого будинку Марина Радіонова. - Сергій простий у спілкуванні, проханням дітей ніколи не відмовляє. Ми з вихователями думаємо, що він обов'язково кого-небудь усиновить".

За словами приятелів Звєрєва, він планує найближчим часом усиновити малюка з дитячого будинку, однак пресі про це розповідати не поспішає:

"Якщо вирішу усиновити дитину, ніхто з журналістів про це не дізнається, - зізнається Сергій. - Але поки що в мене немає такої можливості. Я навіть не можу допроситися, щоб мені підвал виділили, який під моєю квартирою знаходиться. Кажуть, неможливо. А в мене дитина вже велика. Ковзани, велосипеди та інше. Де це все зберігати".

Нагадаємо, що Звєрєв виховує 16-річного сина Сергія. Ходять чутки, що хлопчик - не рідна дитина артиста. Вже кілька років говорять, що він усиновив хлопчика в одному з провінційних дитбудинків.

Читайте також:

Сергій Звєрєв обмацав груди Лени Леніної

Сергій Звєрєв усиновив хлопчика

Сергій Звєрєв: "Україні не вистачає сексу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: