Повалій позбулася багажу на 100 тисяч доларів

Повалій позбулася багажу на 100 тисяч доларів

Таїсія Повалій / Фото: ТаблоID

Співачка Таїсія Повалій втратила сумку вагою у 10 кг. Там були сценічні костюми, дороге взуття, прикраси.

Повертаючись з гастролей Таїсія Повалій (вона виступала в Нью-Йорку), по прильоту до Києва, не дорахувалася свого багажу - валізи вагою 10 кг.

Там були дорогі концертні костюми, кілька пар елітного взуття, шикарні прикраси. Приблизний збиток - близько 100 тисяч доларів. Виявляється сумка Повалій загубилася в аеропорту Нью-Йорка.

Але це не завадило співачці гарно відпочити у Австрії. Днями Таїсія Повалій повернулася до Києва з невеликого австрійського містечка Бад-Кляйнкіркхайм, де разом з чоловіком і продюсером Ігорем Ліхутою відпочивала перед новим напруженим роком.

Оскільки Таїсія боїться холоду, щоб не замерзнути, вона взяла з собою в Альпи безліч светрів. Але через пару днів після приїзду до Австрії там почалася відлига. Як зізнається народна артистка України, це не завадило їй з чоловіком гуляти по кілька годин околицями містечка. Натягнувши однакові светри і шапки, подружжя пішки бродили до довколишніх сіл.

"Ми нагулювали такий апетит! - Зізнається Таїсія. - Що я навіть дозволила собі пару знаменитих місцевих сосисок, стейк і шматочок шинки".

Крім прогулянок, Ігор частенько відвідував термальні джерела, які, кажуть, відкрили ще за часів Римської імперії. А після ходив на масаж.

Таїсія великий шопоголік, тому на відпочинку ніяк не обійшлося без шопінгу, пара прикупила невеликі подарунки мамі Таїсії та синові Денису. А на зворотному шляху у віденському аеропорту купили на пам'ять чашку з малюнком юної гірськолижниці, і брелок для ключів у вигляді дзвіночка.

Читайте також:

Таїсії Повалій подарували шоколадну картину

Янукович відвідав рідне місто та потанцював з Повалій

Танцюриста Повалій побили після концерту

Повʼязані теми:

Наступна публікація