Скарлетт Йоганссон подала до суду на Disney: деталі

Скарлетт Йоганссон подала до суду на Disney: деталі

Marvel

Disney, у відповідь, звинуватила Йоганссон у "безсердечній байдужості" до наслідків пандемії.

Голлівудська акторка Скарлетт Йоганссон у четвер, 29 липня, подала позов до Верховного суду Лос-Анджелеса проти компанії Walt Disney Co.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зірку обурило, що запуск кінострічки "Чорна вдова" на потоковому сервісі Disney+ за 30 доларів для передплатників відбувся одночасно із прем'єрою в американських кінотеатрах, оскільки потенційні доходи Йоганссон були пов'язані з касовими зборами.

"За кілька місяців до судового процесу Йоганссон дала Disney і Marvel можливість виправити свою помилку і виконати обіцянку, - йдеться у позові. - Disney навмисне спонукала Marvel до порушення контракту без жодних підстав, щоб завадити Йоганссон повністю реалізувати переваги своєї угоди".

У Disney заявили, що позов "не має жодних підстав" і "засмучує своєю безсердечною байдужістю до жахливих і тривалих глобальних наслідків пандемії COVID-19".

"Disney повністю виконала контракт з Йоганссон. До того ж, випуск "Чорної вдови" на Disney+ з Premier Access значно розширив її можливості заробити додаткову компенсацію на додаток до 20 мільйонів доларів, які вона вже отримала", - вказали у компанії.

Заснований на коміксах Marvel супергеройський фільм "Чорна вдова", в якому Йоганссон виступила в ролі виконавчої продюсерки і зіграла роль Наташі Романофф, дебютував у США три тижні тому. Касові збори різко впали після того, як перегляд кінострічки став доступним на сервісі Disney+.

Чому в Мережі обговорюють двійника Скарлетт Йоганссон та хто з зірок також має "клонів"

Чому в Мережі обговорюють двійника Скарлетт Йоганссон та хто з зірок також має "клонів"
Наступна публікація