Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ты меня не тролль: група "Время и Стекло" випустила новий хіт

Дует представив новий сингл "Тролль".

Група "Время и Стекло" порадувала шанувальників випуском аудіоновинки.

Колектив представив сингл "Тролль" і випустив забавне лірик-відео на нього.

За словами учасників "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої і Позитива, новий трек являє собою цифрову мантру, це міркування про сучасні стосунки людей в нашому світі.

Авторами слів і музики стали Потап (Олексій Потапенко) і Позитив.

"Тролль" - це діалог чоловіка та жінки, яким десятки тисяч років. В цій пісні є все: і філософський камінь-роздум про безсилля сучасних чоловіків, приправлений сучасним інтернет-жаргоном, і глибокий якісний біт з гіпнотичними променями", - прокоментував композицію Потап.

До речі, "Время и Стекло" вже встигли навіть зняти відео на пісню "Тролль". Режисером нової відеороботи стала Таня Муіньо, відома за кліпами для MONATIK, LAYAH, ROZHDEN і інших популярних українських артистів.

"Ми не зупиняємося в своїх експериментах. Цього разу вирішили змінити звичний стиль артистів – я впевнена, що ми здивуємо всіх! Це буде серйозний стьоб, стильний, крутий і цікавий!" - поділилася продюсер кліпу Ірина Горова.

Група пообіцяла представити новинку цієї осені, а поки натякає, що "Тролль" підкорить глядача не тільки жестикуляційним танцем "Сломанная лапка, ожерелье, диадема", але і представить гурт кардинально іншим.

Зазначимо, що менш ніж за добу лірик-відео на пісню "Тролль" зібрав понад 40 тисяч переглядів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції