Вагітна Ольга Фреймут поділилася секретами виховання доньки Злати

Наразі зірка змінює модель стосунків із дівчинкою.

Телеведуча Ольга Фреймут, яка розповіла про прикрий випадок із ремонтом квартири, зізналася, що у її стосунках із донькою розпочалися перші непорозуміння.

В інтерв'ю виданню Viva зірка "1+1" зауважила, що раніше вони зі Златою були більше подругами, аніж матір'ю та донькою.

"Я - вистраждана дитина, тому до цих пір ми із мамою дуже близькі. Таку ж модель поведінки я перейняла і для Злати, але тепер шкодую про це. Тому що у Злати інший характер: потрібно було з нею поводитися не як подружка, а як мама з донькою. Я її виховувала без суворих правил і заборон, і тому є упущення. Тому що такій дитині, як Злата, важливо встановити правила. Тепер я намагаюся переформатувати наші відносини. Через це і трапляються у нас перші конфлікти", - зазначає Ольга.

Зараз телеведуча надолужує згаяне у процесі виховання доньки, зокрема – привчає дівчинку до самостійності.

"Дуже сумно, що Злату, якій скоро буде 10 років, я не навчила побутової самостійності. Звичайно, вона самостійна дівчинка в своїх шкільних справах, а от решта - моя вина. Я не дозволяю їй прибирати квартиру або застеляти ліжко, тому що, мені здається, вона це зробить не так добре, як я. Тільки зараз я зрозуміла, що виховувала її неправильно. Тепер привчаю дочку, щоб вона більше допомагала мені на кухні. Злата дуже любить робити грецький салат і пишається, коли він у неї виходить. А ось, наприклад, на вихідних я попросила дочку прибрати у неї в шафі. У відповідь був такий протест! Злата не зрозуміла, чого це я раптом дала їй конкретне завдання. Я поставила умову: не підеш гуляти, доки не прибереш. Злата гуляти з друзями не пішла, натомість проплакала всю суботу і тільки до вечора перебрала свої речі. Ми завжди перед Новим роком переглядаємо гардероб і позбавляємося від речей, з яких вона виросла", - наголосила Фреймут.

Квартира Фреймут_5
viva.ua
Донька Фреймут цінує проведений із мамою час

Також зірка поділилася першими успіхами на непростому шляху переформатування стосунків із донькою.

"Вона таким чином перевіряє мене, тому що раніше, коли донька плакала і не слухалася, я здавалася. Тепер же я розумію, що це Златі на шкоду. Адже, коли мене не буде поруч, вона буде чекати, що прийде якась служниця і все за неї зробить. А мені важливо навчити її самостійності. І ось ця субота стала для нас обох дуже повчальною: вона перебрала речі, прибрала у шафі - початок покладено", - розповіла Ольга.

Також зірка зауважила, що її Злата дуже любить приготовані мамою страви та цінує проведений разом час.

Нагадаємо, вагітна Ольга Фреймут зворушливо привітала доньку з днем народження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: