Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вдалося: Українці допомогли Ділі зібрати необхідну суму для лікування

Екс-соліст ТНМК вже цієї п'ятниці їде на обстеження.

Завдяки підтримці небайдужих відомий музикант Едуард Приступа (Діля), в якого діагностували рак,  зібрав необхідну суму для коштовного лікування закордоном.

На власній сторінці у соцмережі співак опублікував звернення із вдячністю за допомогу та зауважив, що вже 12-го лютого вирушає до Ізраїлю.

Крім того, Діля попросив передати зібрані кошти від двох запланованих благодійних концертів на потреби онкохворих дітей.

"Я знаю, що мої друзі-музиканти вирішили завтра провести у Києві благодійний концерт на мою підтримку. А в суботу у Черкасах! Я дуже сподіваюсь, що він відбудеться, і ви прийдете послухати ту класну музику, яка там буде звучати, але зібрані кошти я б хотів щоб були перераховані на рахунок дитячого онкоцентру "Краб". Там багато дітей, які потребують допомоги, як і я. Але вони не мають такої потужної армії друзів і небайдужих людей, як у мене. Дякую вам всім ще раз!" - закликав музикант допомогти малюкам через фонд.

Приступа дуже вдячний кожному, хто відгукнувся на його прохання про допомогу.

 

Люди, ви неймовірні! Кожна людина, хто мені допомагає – людина з великим серцем. Дякую вам! І як би я міг віддячити кожн...

Опубликовано Эдуардом Приступой 10 февраля 2016 г.

"Я дуже зворушений тією небайдужістю, підтримкою, дзвінками, смс, імейлами, які я отримав у ці декілька днів. Від родичів, друзів, знайомих, незнайомих, волонтерів, лікарів. Цей список безкінечний. Я молюся за кожного з вас, за кожного. Таке не забувається ніколи. Головне: необхідна сума для мого першого етапу лікування зібрана! Сподіваюсь, що другого етапу не знадобиться і я повернусь живий, здоровий і радісний до дому. Я знаю, що у мене безліч друзів і я завжди можу звернутись про допомогу, але сподіваюсь, цього не станеться, а навпаки, я Вам буду допомагати! У п'ятницю лечу на обстеження і лікування до Ізраілю", - порадував прихильників артист.

Залиште свій коментар

Вибір редакції