Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомого режисера Крістофа Руджа заарештували через секс-домагання

Звинувачення висунула французька акторка Адель Енель.

Французького режисера Крістофа Руджа затримали правоохоронці у зв'язку із звинуваченнями в сексуальних домаганнях з боку акторки Адель Енель.

Як повідомляє видання BBC, цього вівторка поліція заявила, що Руджа заарештували у рамках розслідування "сексуальної агресії по відношенню до неповнолітніх".

Крістоф Руджа
imdb.com

Так, минулої осені 31-річна французька акторка Адель Енель заявила, що Руджа домагався її 12-річну під час знімань фільму Les Diables ("Дияволи") 2002 року.

Акторка стверджує, що Крістоф домагався її, коли вони подорожували разом, у рамках підтримки фільму. За її словами, Руджа запросив Адель до себе додому. Саме там він вперше торкнувся, спробував поцілувати її та розповів про свою любов. У 15 років вона намагалася розірвати зв'язок з режисером і шукала допомоги у людей з його оточення, але, за її словами, вони проявили лише співчуття.

Адель Енель_2
Associated Press

Акторка також повідомила, що вирішила зізнатися поліції лише після перегляду документального фільму "Залишаючи Неверленд", в якому йдеться про стосунки Майкла Джексона з дітьми. "Це змінило мою точку зору і дало мені зрозуміти, що я занадто довго чіплялася за версію Крістофа Руджа, що все це була історія кохання..." – заявила Адель.

Адель Енель_1
Associated Press

У листопаді вона подала офіційну скаргу на Крістофа і державний обвинувач почав розслідування "сексуальної агресії по відношенню до неповнолітніх". Зі свого боку, Руджа спростовував звинувачення в сексуальному насильстві, але визнав, що допустив "помилку" у своїй поведінці до Енель.

Нагадаємо, не так давно Гарві Вайнштейну висунули нові звинувачення в сексуальних злочинах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції