Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді "спіймали" перших цього року кнопкодавів

Обидва кнопкодави – члени партії  "Опозиційний блок".

На першому пленарному засіданні Верховної Ради у 2020 році, 14 січня, двоє членів партії "Опозиційний блок" кнопкодавили під час реєстрації депутатів.

Про це повідомляє громадський рух "Чесно".

Так, на відео реєстрації учасники руху помітили, як нардеп Вадим Новинський натискає кнопку на своєму місці, а після – на пульті колеги Муси Магомедова. Останній згодом добігає до місця, однак на табло голосування системи "Рада" видно, що кнопку "за" на пульті Магомедова вже натиснули.

Окрім цього, нардеп Дмитро Шпенов зареєстрував себе та відсутнього в ту мить колегу Дмитра Шенцева.

Обидва кнопкодави – члени партії  "Опозиційний блок", яка програла вибори до Верховної Ради. Їх обирали у мажоритарних округах, і вони є позафракційними.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закон про штрафи для нардепів-кнопкодавів. Президент підтримав запровадження кримінальної відповідальності за кнопкодавство.

Раніше Конституційний суд України визнав неконституційним запропонований президентом України Володимиром Зеленським законопроєкт про дострокове позбавлення депутатського мандата за прогули та "кнопкодавство".

Відео Депутат від "ОПЗЖ" встановив рекорд з кнопкодавства у Верховній Раді

Володимир Кальцев з "Опозиційної платформи - За життя" у вівторок, під час розгляду поправок у закон про Державне бюро розслідувань, голосував за колегу Олександра Пономарьова, прикриваючись аркушем паперу. Ці маніпуляції зафіксували активісти громадського руху "Чесно". Сьогодні зауваження Кальцеву зробив спікер Дмитро Разумков.  

Депутат від "ОПЗЖ" встановив рекорд з кнопкодавства у Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції