Ахметов пішов на мирову угоду у суперечці через "Укртелеком"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Судові процеси у справі будуть припинені.

Мільярдер Рінат Ахметов підписав мирову угоду в суперечці щодо продажу "Укртелекому".

Про це повідомили у пресслужбі компанії SCM.

"Сьогодні, 1 жовтня 2019 року, компанії Raga Establishment Limited і SCM Financial Overseas Limited офіційно і остаточно врегулювали між собою суперечку щодо продажу "Укртелекому" 2013 року", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в рамках мирової угоди будуть припинені всі судові та інші процеси між Raga і SCM, а також їхніми афілійованим особами.

Нагадаємо, держава продала 92,79% акцій "Укртелекому" 2011 року за 10,6 млрд грн. Їхнім офіційним покупцем виступила компанія "ЕСУ". Через два роки вона перепродала телеком-оператора Ренату Ахметову за 860 млн доларів. Кіпрська компанія Raga Establishment Ltd виступила офіційним власником "ЕСУ" на момент приватизації "Укртелекому". Після цього компанія Raga Establishment подала позов до суду, оскільки бізнесмен нібито вніс тільки 100 млн доларів авансу і припинив платежі.

Своєю чергою Фонд держмайна подав позов до суду в травні 2017 року, вимагаючи розірвати договір з "ЕСУ" та стягнути 2,17 млрд грн пені. Третьою особою в справі було притягнуто державний "Ощадбанк", у заставі у якого перебуває зазначений пакет акцій "Укртелекому".

Залиште свій коментар

Вибір редакції