Азаров може пустити зарплати лікарів на виплати пільговикам

Кошти на виплати пільговикам будуть шукати в тіньовій економіці, або в кишенях лікарів.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає за необхідне відшкодувати на казначейських рахунках 6 млрд грн, які були стягнуті за рішеннями судів для виплати пільг і пенсій певним категоріям громадян, за рахунок коштів, отриманих від детінізації економіки, або за рахунок зарплат бюджетників.

"Перед нами стоїть дилема: або комусь пенсії не платити, або якісь пільги скоротити, або припинити зарплати медикам платити. Або все ж таки напружитися й таки ці додаткові 6 мільярдів гривень зібрати за рахунок боротьби з тіньовою економікою. Звичайно, ми приймаємо рішення, що потрібно це завдання вирішити", - заявив Азаров. При цьому він зазначив, що дефіцит Пенсійного фонду цього року становить 55 млрд грн.

Азаров зазначив, що виконання цих судових рішень створює величезну проблему, як для бюджету Пенсійного фонду, так і для бюджету країни.

За словами очільника уряду, виведення зарплати з тіні, сплата пенсійних внесків усіма, хто повинен це робити – це одне з важливих завдань, які сьогодні стоять перед державою і Державною податковою службою зокрема.

Як повідомлялось, 2 листопада прем'єр заявив, що згідно з судовими рішеннями, з рахунків Державного казначейства на користь пільговиків було списано близько 6 млрд грн.

За словами прем'єра, кошти було списано на користь лише кількох тисяч пільговиків.

Так, Азаров навів приклад, що в Харківській області за рішенням суду була призначена компенсація пільговику-чорнобильцю в сумі близько 700 тис. грн, а також призначена пенсія в сумі 34 тис. грн.

У свою чергу віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив, що вважає подібні судові рішення проявом корупції в судах.

Нагадаємо, на сьогоднішній день, через соціальний популізм, держава заборгувала пільговикам 1 трильйон 200 мільярдів гривень, що дорівнює чотирьом бюджетам України.

Читайте також:

Азаров придумав, як не виплачувати пенсії пільговикам

В Кабміні розповіли, як українцям нараховуватимуть пільги

Пенсії пільговикам платитимуть за рахунок багатіїв

Україна заборгувала пільговикам 1 трильйон 200 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: